додому Новини З рахунком 1:2 тернопільська “Нива” поступилася своїй тезці із Бузової

З рахунком 1:2 тернопільська “Нива” поступилася своїй тезці із Бузової

582
З рахунком 1:2 тернопільська “Нива” поступилася своїй тезці із Бузової. Футбольний поєдинок між командами Першої ліги відбувся у минулі вихідні в Бучі. На перших хвилинах матчу тернополяни пропустили, але протягом всієї гри намагалися наздогнати суперника. Про запекле дербі двох Нив – розповість Назарій Голуб.
Футбольний матч у рамках 3 туру змагань Першої ліги відбувся між тернопільською “Нивою” та “Нивою” із Бузови. Команди зустрічалися у Бучі. Перші хвилини матчу відбувались під інтенсивним пресингом від бузівчан і вже напочатку гри господарі зуміли заробити право на 11-метровий удар. Пенальті успішно вдалося реалізувати Михайлу Сергійчуку. Рахунок 1:0. На кожному клаптику поля команди нав‘язували боротьбу одна одній. У тернополян в першому таймі найбільш гостро діяв Ігор Гатала, але завершити створені моменти взяттям воріт команді не вдалося. Згодом небезпечно прострілював вже Максим Проців. На підбиранні знову зіграв Гатала та пробивав у кут воріт, проте голкіпер бузівчан з цим ударом впорався, перевівши м’яч у стійку. З рахунком 1:0 на користь “Ниви” із Бузової, команди пішли на перерву.

Ігор Жабченко, головний тренер ФК “Нива” Бузова, каже:
“Перший тайм десь до 36 хвилини володіли ініціативою забили і потім ще ряд моментів було. Потім у хлопців якісь хвилювання були, кінцівку першого тайму провалили”.

На старті другого тайму команди обмінялись декількома небезпечними моментами. З реалізацією знову пощастило господарям. На 62 хвилині у штрафному майданчику тернополян на підбиранні зіграв Руслан Паламар, та здійснив удар у дальній кут воріт. Максиму Механіву врятувати свою команду не вдалося. 2:0 на користь бузівчан. Проте вже через 3 хвилини тернополяни зуміли відіграти 1 один гол. Андрій Різник дальнім ударом відправив м‘яч у ворота суперників і скоротив відставання – 2:1. Під кінець поєдинку тернополяни активізувалися аби змінити рахунок. В одному з моментів небезпечно вривався в штрафний майданчик Андрій Різник, який на вигідну позицію скинув м‘яч Роману Волохатому. Проте реалізувати момент не вдалось – захисник зумів заблокувати удар. А вже у компенсований арбітром час небезпечно з подачі із кутового пробив Максим Демчук, який переправляв м‘яч у дальню дев‘ятку, проте і тут захисники Ниви Бузової зуміли врятувати ворота. З рахунком 2:1 матч завершився.

Головний тренер ФК “Нива” Тернопіль Василь Малик коментує:
“Хлопці переламали хід ігри, старалися не упускати руки, грати у свій футбол, я вважаю, що ми домінували на футбольному полі, особливо у другому таймі, мали хороші моменти зрівняти рахунок, не получилося, є над чим працювати і будемо працювати”.

Тернополяни у турнірній таблиці після трьох матчів знаходяться на четвертій сходинці, маючи в активі шість очок. Наступний матч жовто-зелені проведуть вдома, у Тернополі, на міському стадіоні імені Романа Шухевича. “Нива” зійдеться у футбольному протистоянні із харківським “Металістом”. Гра запланована на неділю 20 серпня, початок о 17:00. Матч пройде без вболівальників на трибунах, проте телеканал TV-4 транслюватиме зустріч у прямому ефірі.