додому Новини З рахунком 0:2 тернопільська “Нива” програла Хмельницькому “Поділлю”

З рахунком 0:2 тернопільська “Нива” програла Хмельницькому “Поділлю”

348
З рахунком 0:2 тернопільська “Нива” програла Хмельницькому “Поділлю”. Футбольний поєдинок у рамках 7 туру змагань Першої ліги для тернополян був виїзним. Матч відбувся на міському стадіоні у Хмельницькому. Подробиці футбольного поєдинку у Назарія Голуба.
10 вересня відбувся футбольний матч у рамках 7 туру змагань Першої ліги відбувся між Тернопільською “Нивою” та Хмельницьким “Поділлям”. Для тернополян гра була виїзною.
Вже з перших хвилин тернополяни тиснули на господарів поля, зокрема на 6 хвилині матчу небезпечно пробив по воротах суперника Дмитро Бороденко, але голкіпер хмельничан впорався з цим ударом. Не дивлячись на активну гру тернополян, гравці “Поділля” зуміли першими відкрити рахунок. Сталося це на 26 хвилині зустрічі.
Під завершення першого тайму хмельничани відзначилися вдруге. Забити гол вдалося після подачі із кутового. Скоротити відставання “Нива” могла на сороковій хвилині першого тайму. Тернополяни виконали стандарт із якого Андрій Зінь ледь не забив гол. На доданих хвилинах першого тайму небезпечно пробив гравець хмельничан, але м’яч влучив у стійку воріт Механіва.
З рахунком 2:0 на користь “Поділля” команди пішли на перерву.
Після виходу на другий тайм тернополяни намагалися грати активніше. На 50 хвилині матчу небезпечно пробив по воротах господарів Арсентій Дорошенко, але у площину не влучив. Протягом другого тайму обидві команди продовжували обмінюватися атаками, але реалізувати ці моменти у забиті голи не вдалося. З рахунком 2:0 на користь Хмельницького “Поділля” матч завершився.

Після програшу тернопільська “Нива” опустилася на четверту сходинку у турнірній таблиці, маючи в активі 10 очок, а ось Поділля піднялося на шосту сходинку, маючи 7 пунктів.

Наступний матч тернополяни проведуть також на виїзді. Зустрінуться гравці “Ниви” у футбольному поєдинку проти футбольного клубу “Хуст” із Закарпатської області, гра запланована на 15 вересня.