додому Новини З рахунком 0:2 тернопільська “Нива” програла команді “Хуст” із Закарпатської області

354
З рахунком 0:2 тернопільська “Нива” програла команді “Хуст” із Закарпатської області. Футбольний поєдинок у рамках 8 туру змагань Першої ліги для тернополян був виїзним. Матч відбувся на міському стадіоні у Хусті. Подробиці футбольного поєдинку дивіться далі.
10 вересня відбувся футбольний матч у рамках 8 туру змагань Першої ліги відбувся між Тернопільською “Нивою” та Хмельницьким “Поділлям”. Для тернополян гра була виїзною. Із самого початку зустрічі тернополяни намагались заволодіти м’ячем. На 5 хвилині матчу після подачі зі штрафного небезпечно пробив Максим Демчук, проте м‘яч пролетів над попереччиною. На 14 хвилині, після розіграшу на своїй половині поля неочікувано вперед віддав пас Максим Мудрий. Андрій Різник зберіг м‘яч та з гострого кута влучив у стійку воріт.
На 18 хвилині дальнього удару завдав знову Андрій Різник, голкіпер Хусту не зумів зафіксувати м‘яч з першого разу, проте на добиванні зіграти ніхто не встиг. На половині першого тайму в штрафний майданчик «Хуста» пройшла хороша розрізна передача, та вдалось завдати ще одного удару, але серйозної загрози для воріт Хуста він не становив.
В подальшому тернополяни створювали тиск на ворота суперника але забити та відкрити рахунок у першому таймі таки не вдалося.
Проте реалізувати свій момент вдалось Хусту. З штрафного удару відзначився забитим м‘ячем Назар Приходько. Тому на перерву команди пішли з рахунком 1:0 на користь господарів. Старт другого тайму знову почався із тиску тернополян, на 50 хвилині гри удар по воротам завдав Андрій Різник, але м‘яч полетів по центру з яким успішно впорався голкіпер Хусту. У середині другого тайму ініціативу перейняли хустяни, вони створили декілька небезпечних моментів, які завершували ударами, проте реалізувати їх було важко. Але забити господарям ще один м‘яч таки вдалось.
На 85 хвилині Володимир Шевчук поміж захисників віддав передачу на свого одноклубника, який з близької дистанції відправив м‘яч у дальній кут воріт. З рахунком 2:0 на користь Хусту матч завершився.

Василь Малик, головний тренер ФК “Нива”, коментує: “Не можу сказати, що хлопці грали без бажання, грали по розстановці, створювали моменти, нас підводить реалізація, працюємо над нею, покращувати будемо далі“.

Володимир Циткін, головний тренер ФК “Хуст”, каже: “Ми готувалися до гри, бо знали що це за команда, нам подобається їхні ігри, ми дивилися, можливо нам трішки пощастило, що ми забили гол до роздягальні і можливо могли вибирати тактику на другий тайм”.

Наразі тернопільська “Нива” так і залишається на четвертій сходинці у турнірній таблиці, маючи в активі 10 очок, а ось команда Хуст піднялася на сьому сходинку, маючи 8 очків.