додому надзвичайне З простріленою головою та численними травмами повернувся з Києва мешканець Тернопільщини Олег...

З простріленою головою та численними травмами повернувся з Києва мешканець Тернопільщини Олег Барна

490

З простріленою головою та численними травмами повернувся з Києва мешканець Тернопільщини Олег Барна. Незважаючи на поранення чоловік планує організовувати мобілізацію на Чортківщині, формувати підрозділи та проводити бойову підготовку.

18 лютого, під час чергового наступу беркутівців, коли в мирних демонстрантів кидали світло-шумові та осколочні гранати, стріляли з травматичної зброї, Олег Барна на Кріпосному провулку в Києві кинувся витягувати постраждалих, поранених і сам отримав кулю в голову і численні травми.

– Після цього пострілу я втратив свідомість і біля будинку офіцерів, де я лежав, до мене тоді підбігли медики, відтягнули в будинок офіцерів, де був розташований збір поранених, це вже фактично була територія вся зайнята беркутом і можливо це мені врятувало життя, тому що як стверджували згодом оператори, тітушки і беркутівці відбирали поранених і вони просто пропадали і зникали, – пригадує вчитель Білобожницької загальноосвітньої школи Олег Барна.

Від будинку офіцерів Олега Барну повезли в лікарню швидкої допомоги, там наклали на голову шви і констатували численні травми. Чоловік помітив, усіх кого виносили з швидких одразу ж правоохоронці фотографували. Аби вберегтися від міліціянтів, кияни Олега забрали з лікарні, згодом повезли на Майдан. Чоловік каже, правоохоронна система в Україні перетворилася на каральну. Аномалія організації, виховання, навчання правоохоронців, показала їх сутність, що вони готові, як звірі, кидатися на неозброєних людей, каже Олег Барна.

– Їх треба перевірити на психологічну адекватність, можливо навіть на наркологічну залежність, перевірити на поліграфі, тобто детекторі брехні, будь які засоби, які поможуть викрити їх злочини повинні бути негайно вжиті. Тому що скрити ті жорсткі злочини геноциду ми не маємо права, коли загинуло стільки людей, а ще триста зникло, вони фактично викрадені, закатовані, вбиті. Навіть вже встановлені факти, що багатьох щоб скрити сліди, правоохоронці скрито вивозили в крематорій і спалювали. Цей факт вже втановлений, – каже Олег Барна.

Олег Барна повернувся з Києва, аби організувати мобілізацію на Чортківщині, сформувати підрозділи та провести бойову підготовку:

– Я хочу звернутися до всього українського народу – проявити здоровий глузд, свідомість і незаангажованість при формуванні органів влади, в тому числі місцевих. Тому що ця агресія Росії показала до чого влада довела Збройні сили України.