додому благоустрій З початку цього тижня у Тернополі розпочали ремонтувати дороги

З початку цього тижня у Тернополі розпочали ремонтувати дороги

341

З початку цього тижня у Тернополі розпочали ремонтувати дороги. Поки що погода комунальникам сприяє. Зараз готуються до основних робіт, нарізають ремонтні карти. Працювати почали одразу на кількох вулицях міста. Якщо погода не підведе, до кінця тижня обіцяють підготовчі роботи завершити.

Поточний ремонт доріг проведуть на проспектах Злуки, Бандери, на вулицях Протасевича, Купчинського, 15 квітня. Відремонтують також виїзди з вулиць Симоненка і Курбаса на об'їзну. Спочатку комунальники знімають верхній шар асфальту, готують дорогу, а тоді стелитимуть асфальт.

– В першу чергу поточним ремонтом буде проведено роботи на магістральних вулицях, де активний рух громадського транспорту. Далі будуть проводитися роботи і в приватних секторах, – розповідає інженер відділу технічного нагляду Тернопільської міськради Ярослав Копча.

На ремонт доріг у Тернополі з міської казни виділили понад 30 мільйонів гривень, з них на поточний ремонт – більше 9 мільйонів.

– Є певні проблеми з коштами, оскільки казнайчейство не проводить платежів, а необхідно закупити бітум.  Але сьогодні вирішується питання з тим, щоб міськшляхрембуд зможе отримати кошти і інші, небюджетні, для того, щоб закупити бітум. При сприятливих умовах, якщо не буде опадів, то до п'ятниці-суботи розпочнуться роботи по асфальтуванні, – говорить міський голова Тернополя Сергій Надал.

Капітально відремонтують цьогоріч вулиці Пушкіна, Карпенка, Збаразьку, Оболоня і Шептицького. Завершити ремонт планують комунальники і на вулиці Гайова.

– Вулиця Гайова – так само передбачено титульним списком капітальний ремонт. Там залишилось влаштування верхнього шару, підняття горловин колодязю інженерних мереж і дальше організація дорожнього руху, встановлення дорожніх знаків, турнікетного пішохідного огородження і нанесення розмітки, – каже Ярослав Копча.