додому Новини З перевізниками, які ставитимуть ультиматуми, розірвуть угоду

З перевізниками, які ставитимуть ультиматуми, розірвуть угоду

427

vlcsnap-2014-09-19-17h47m45s122З перевізниками, які ставитимуть ультиматуми, розірвуть угоду. Про це заявив міський голова Тернополя. Підприємці вимагають чергового підняття тарифу на проїзд у маршрутних таксі з 2,5 гривень до 4. Такі розрахунки зараз розглядає тарифна комісія. Результатів поки немає.

З 1 гривні 25 копійок – до півтори, з 1,5 – до 2, і зрештою до 2,5 гривень у 2013-му році. Проїзд у тернопільських маршрутках дорожчав максимум на копійок 50, хоча перевізники щоразу вимагали більше. Нові вимоги висунули і тепер. Хочуть тариф 4 гривні, тобто на цілих півтори більше, ніж є тепер. Вимоги обґрунтовують.

– Ці проблеми виникли тільки з однієї причини, що дуже стрімко подорожчало дизельне пальне. Сьогодні вже є факти, що хочуть скорочувати рейси, соціальне навантаження, яке є на перевізника, – розповідає начальник управління транспорту і зв’язку Тернопільської міськради  Ігор Мединський.

Начальник міського управління транспорту і зв’язку перевізників розуміє, а от його керівник – міський голова бачить у таких вимогах ультиматуми.


– Мені дуже не подобаються пропозиції перевізників, бо вони починають вже виглядати в ультимативному режимі. Вони кажуть, що з 29 числа взагалі перестануть возити, якщо не буде 4 грн, і перестануть возити пільговиків. Ми зробили аналітику по всіх наших містах-сусідах. В жодному місті поруч з нами тариф не підняли, крім Львова до 3 грн і Чернівців. Тому я не бачу необхідності піднімати цей тариф, – каже міський голова Тернополя Сергій Надал.

Чи подорожчає проїзд у Тернополі, і якщо так, то наскільки, поки невідомо. До виконкому справа не дійшла, та й громадських слухань не проводили. Розрахунки перевізників досі розглядає тарифна комісія. А от застереження від міського голови підприємці вже отримали: не змінять поведінки – залишаться без роботи. Договори з ними можуть розірвати. Натомість влада шукатиме нових перевізників і вкладатиме гроші в комунальний транспорт, тобто тролейбуси.