додому Новини З нагоди відзначення 115-річчя від дня народження Степана Бандери у Тернополі започаткували...

З нагоди відзначення 115-річчя від дня народження Степана Бандери у Тернополі започаткували погашення серії марок

359
З нагоди відзначення 115-річчя від дня народження Степана Бандери у Тернополі започаткували погашення серії марок про лідера українського націоналістичного руху та його родину. Спецпогашення першої марки відбулося у музеї національно-визвольної боротьби Тернопільщини. Організатори обіцяють, що надалі кожного наступного місяця презентуватимуть нові марки у тих місцях Тернопільщини, де є пам’ятні знаки, присвячені Степану Бандері. Докладніше Назарій Голуб.
З метою вшанування голови проводу ОУН Степана Бандери, його сім’ї та родин Героїв, які в різні часи боролися і продовжують боротися за незалежність України, а також з нагоди відзначення 115-річчя від дня народження Степана Бандери у музеї національно-визвольної боротьби Тернопільщини провели спецпогашення поштової марки, присвяченої борцю за незалежність.

Ніна Герасименко, ачальниця відділу поштових послуг Тернопільської дирекції ПАТ «Укрпошта», каже: “Укрпошта випустила унікальну продукцію за проєктом “Власна марка”. Кількість марок – це всього 2 аркуша, ці конверти сьогоднішнім спецпогашення будуть в колекціях музеях, колекціях філателістів”.

Загалом у серії марок, присвячених родині Степана Бандери, планують випустити 12 поштових зображень. На першій марці – портрет провідника, написаний українським художником, активним громадським і політичним діячем – Нілом Хасевичем.

Зі зворотнього боку конверта зображено пам’ятник Степану Бандері, який встановлений у Тернополі, а також описана коротка біографія провідника ОУН. Загалом організатори мають на меті кожного наступного місяця робити погашення нової марки у тих місцях Тернопільщини, де є пам’ятні знаки Степану Бандері.