додому суспільство З нагоди дня Святого Миколая відбудуться театралізовані вистави

З нагоди дня Святого Миколая відбудуться театралізовані вистави

820

18, 19 та 20 грудня в Тернопільському академічному обласному театрі актора і ляльки та в палаці культури "Березіль" з нагоди Дня Святого Миколая відбуватимуться театралізовані вистави, на яких діти з малозабезпечених сімей, діти з особливими потребами, діти-переможці освітніх програм отримають подарунки. Організувала свято для маленьких тернополян Тернопільська міська рада.

День святого Миколая – особливе свято, як для дітей, так і для дорослих. Особливість його не так в подарунках, котрі вранці дев'ятнадцятого грудня діти шукають під подушкою, як у піклуванні та увазі батьків, родичів, друзів.

Опитування:

" – Я хочу, щоб він моїй всій родині приніс здоров'я, щоб ми були щасливі. Також я написала листа до Святого Миколая, щоб мені не було скучно, попросила гру таку. Також цукерки, мандарини для братика свого, для себе".

" – Листа послав, очікую дуже багато подарунків гарних. Що саме? Цукерки, мандаринки, сочок".

" – Я попросила, щоб всі були здорові, ще попросила книжку, щоб було що читати ну і цукерки, мандарини".

Впродовж трьох днів – 18, 19 та 20 грудня у Тернополі більше чотирьох тисяч дітей дивитимуться театралізовані вистави у палаці культури "Березіль" та Тернопільському академічному обласному театрі актора і ляльки,  отримуватимуть подарунки від Святого Миколая.  Сьогодні дітям у палаці культури "Березіль" показали музичну виставу-казку "Святий Миколай у кожному серденьку"

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "Хочу привітати всіх Тернопільських дітей та їх батьків з найбільш очікуваних і бажаніших свят, Святого Миколая. З нагоди цього свята ми вирішили зробити невеличкі подарунки, такі як щороку. 5 вистав відбудеться в палаці культури "Березіль". Дві вистави сьогодні, дві 19 і одна – 20 числа – це святкові вистави і солодкі подарунки для дітей. Загалом в "Березілі" плануємо, що ці вистави відвідають близько 4,5 тисячі дітей, які отримають подарунки. Це різні категорії дітей. Це і діти переможці різних освітніх програм, це і діти з соціально-незахищених сімей".

А в Ляльковому театрі Тернополя сьогодні відбувалися вистави для дітей з особливими потребами.

попередня статтяНа Тернопільщині продовжують ліквідовувати наслідки снігопадів
наступна статтяНовий рік з TV-4 вже відзняли