додому Новини З нагоди Покрови Пресвятої Богородиці у Тернополі освятять капличку воїнам-афганцям.

З нагоди Покрови Пресвятої Богородиці у Тернополі освятять капличку воїнам-афганцям.

554

vlcsnap-2014-10-13-17h09m10s150З нагоди Покрови Пресвятої Богородиці у Тернополі освятять капличку воїнам-афганцям, в музеї політв’язнів  – настінне панно “Україна в боротьбі” та хоругви, а в парку Топільче відбудуться традиційні “Козацькі забави”.

– В Тернополі це особливе свято, розпочинається воно о десятій годині. В парку Відродження освятять капличку воїнам-афганцям. Об одинадцятій годині в музеї-політв’язнів відбудеться освячення настінного панно “Україна у боротьбі”, а також хоругви музею. О дванадцятій годині традиційно у парку Топільче розпочнуться козацькі забави, це загальноміське свято, – розповів начальник управління культури і мистецтв Тернопільської міськради Олександр Смик.

З нагоди Дня створення Української Повстанської Армії , українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці о п’ятнадцятій годині в Українському домі “Перемога” міський голова нагородить ветеранів УПА та учасників визвольних змагань.

– 14.30 відкриття виставки, заслуженого художника України, Ярослава Омеляна. Він своєю біографією, творчістю, як ніхто інший відповідає цьому святу. А о 19 годині, усі містяни мають хорошу нагоду відвідати концерт. Унікальна програма, приготовлена спеціально для тернополян академічною капелою “Трембіта” зі Львова, до великого мистецтва може долучитичся кожен.

О вісімнадцятій годині в Архикатедральному соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці відправлять Молебен.