додому Новини З магазину в Ігровиці вкрали алкоголь, цигарки, відеореєстратор і готівку

З магазину в Ігровиці вкрали алкоголь, цигарки, відеореєстратор і готівку

471

1392027343_ubilВ селі Ігровиця Тернопільського району обікрали магазин.  Коли вранці продавець вийшла на роботу, зрозуміла: в приміщенні побували непрохані гості. На підлозі лежали розкидані продукти, а з полиць зникло чимало товару. Зловмисники спокусилися на алкогольні напої та цигарки. Прихопили злодії й відеореєстратор вартістю понад 5 тисяч гривень та кілька тисяч готівки з каси.

Як повідомив начальник кримінальної міліції в області Василь Левицький, злодіями виявилися двоє місцевих жителів. Крали вперше. Один з них вже сам працював на підприємстві, інший – лише здобував освіту, однак збагатитися на чужому майні захотілося обом.

Достеменно невідомо, в кого з приятелів виник план, однак вирішили пограбувати місцеву крамницю. Підготувалися заздалегідь. Не стали на заваді злодіям ані замки, ані решітка. Добре знали, що приміщення не охороняється, тож боятися нічого. Продумали злодії й місце для сховку краденого краму. Непоміченими перенесли товар з магазину до одного з сільських будинків, власники якого вже давно не навідувалися на обійстя, бо проживали в іншому районі. Крадене використали для власних потреб, а готівку розділили між собою. Однак смакувати крадене спиртне та тютюн довелося недовго – проти них відкрили кримінальну справу.

Джерело: СГЗ УМВСУ в Тернопільській області