додому суспільство З Днем матері активних тернопільських багатодітних матерів привітала міська влада

З Днем матері активних тернопільських багатодітних матерів привітала міська влада

676

Подяками та грошовими преміями привітала з Днем матері активних багатодітних матерів Тернополя міська влада. Грошову допомогу отримали і сім'ї воїнів-афганців. Проте ці урочистості не останній цього тижня захід, приурочений Дню матері, кажуть у міській раді Тернополя.

Вони були талановитими, активними та самодостатніми. Проте лише коли стали мамами, відчули, що торкнулись небес. Тернополянка Наталія слово "мама" щодня чує від 8 дітей. Велику сім'ю, розповідає, хотів чоловік. Тепер у її наймолодшої дворічної донечки семеро братів. Зі святом маму вітали разом.

Наталія Задойона, багатодітна мама: "Кожна дитина, і навіть дівчинці 2 рочки, старші дітки допомогли зробити своїми руками такі невеличкі відкриточки. І ви не можете уявити, зранку  прийти, поцілувати в щічку і сказати: "Мамо, ми тебе дуже любимо! Вітаємо з Днем матері", сльози на очі навертаються. Це найкращий подарунок. Не треба ні золота, ні дарунків".

Дарунки тернопільським мамам все ж вручили. Подяки від міського голови отримали 9 багатодітних жінок, які ведуть активне громадське життя, матеріальну допомогу – сім’ї воїнів-афганців. Усі присутні жінки отримали в подарунок квіти.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "Ми цілий тиждень спланували таким чином заходи, які всі приурочені якимось чином до Дня матері. Навмисне спланували завершення фестивалю вишиванки в День матері, щоб поєднати такі великі для українця речі: вишиваний рушник, сорочку і День матері. Сьогодні окремі вітання. Крім того, в четвер ми хочемо запросити матерів, привітати з Днем сім'ї, де також будуть вручатися подарунки і грошові нагороди".

Усім, хто ще не наважився народжувати, щасливі матусі бажають відчути радість материнства якнайшвидше.

Наталія Задойона, багатодітна мама: "Не бійтеся. Нема нічого кращого дитячих ручок, усмішок і слів, перших "мама" і "тато". Це найкраще, що є в світі".