додому Новини З Бельгії до Збаража: ще кілька швидких з’явились на балансі ЗСУ

З Бельгії до Збаража: ще кілька швидких з’явились на балансі ЗСУ

531
Ще кілька карет швидкої допомоги з’явились на балансі наших Збройних сил. Швидкі прибули з Бельгії до Збаража. Привіз їх уродженець громади, волонтер Ігор Вітенько. Автомобілі обладнанні всім необхідним, аби служити нашим бійцям на передовій та допомагати рятувати життя. За час повномасштабної війни з Бельгії привезли вже 73 таких автомобілі. Однією з перших чергову партію автотранспорту оглянула наша Юлія Пацкаль.
Швидкі для потреб Збройних сил передали волонтери з-за кордону. До нашого краю їх привіз уродженець громади Ігор Вітенько. Чоловік понад 20 років тому виїхав жити до Бельгії, де працює хірургом. Проте відколи в Україні почалась війна – вирішив допомагати рятувати життя наших захисників.

Тоді чоловік попросив у своїх закордонних колег передати в Україну обладнання та медикаменти для надання якісної допомоги. Так і утворився цілий соціальний проєкт волонтера, який сьогодні продовжує забезпечувати наших медиків усім необхідним.

Ігор Вітенько, волонтер, розповідає: “Це швидкі допомоги і підтримка лікувальних засобів всім, що тільки можна: ліжка, матраци, операційні столи, лампи, перев’язувальні матеріали, знеболюючі, медикаменти. І все, що дають – ми не відмовляємося. Беремо і відправляємо сюди”.

За час повномасштабної війни з Бельгії привезли вже 73 автомобілі, які служать нашим захисникам. З них 10 джипів, решта – швидкі. У такій допомозі продовжують сприяти волонтери та небайдужі з-за кордону, які так само чекають перемоги України.

Продовжує допомагати Україну і Бельгійський Граф Королівської сім’ї Renaud de Cerchove (Рено де Керкове). Сьогодні чоловік вже вп’яте приїжджає до України і називає її “серцем Європи”.

Куди саме доставлять автівки швидкої допомоги, волонтери не кажуть з міркувань безпеки.