Головна Новини З 5 січня в Україні стартує реєстрація на пробне ЗНО

З 5 січня в Україні стартує реєстрація на пробне ЗНО

513

znoЗ 5 січня в Україні стартує реєстрація на пробне незалежне оцінювання. Триватиме вона до 30 січня. Коштує пробне тесування з одного предмета 111 гривень. А от проведуть його вже навесні, на початку квітня.

Зареєструватись на пробне незалежне оцінювання вже з 5 січня можна буде на сайті Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти, там потрібно заповнити реєстраційну форму, сформувати та надіслати електронну заявку, створивши при цьому “Особистий кабінет учасника пробного незалежного оцінювання”.

– Встановити для себе територію тестування, визначити предмети, з яких Ви хочете складати тести, визначити мову. Також потрібно роздрукувати документи з платіжкою. Піти в банк, оплатити вартість пробного тестування. Під час реєстрації для кожного учасника буде встановлено персональний код, пароль, за яким він зможе зайти на свою персональну сторінку, – розповідає заступник директора ТОКІППО з питань зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти Юрій Шайнюк.

Реєстрація триватиме з 5 до 30 січня. Вартість одного пробного тестування – 111 гривень.

– Після того, як кожен учасник проплатить, він зможе на персональній сторінці визначити адресу пункту тестування. Ми плануємо в кожному райцентрі, а також в Тернополі і в Чорткові створити достатню кількість пунктів тестування для того, щоб всі охочі могли взяти участь. Досвід показує, що ті, хто взяли участь у пробному тестуванні, значно кращі мають результати ніж ті, хто в такому тестуванні участі не брали, – каже Юрій Шайнюк.

2 квітня в Україні відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури, а 9 квітня майбутні абітурієнти зможуть спробувати свої сили з історії України, математики, іноземних мов, географії, фізики, хімії, біології та інших предметів.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here