додому суспільство З 31 грудня до 8 січня рух транспорту навколо Майдану Волі у...

З 31 грудня до 8 січня рух транспорту навколо Майдану Волі у Тернополі змінений

467

З 5 години ранку сьогоднішнього дня і до 8 січня включно рух транспорту у центрі Тернополя змінений. Поблизу головної ялинки навколо Майдану Волі перекрили дорогу відповідними тимчасовими знаками та декоративними вазонами. В'їзд заборонений з Руської та Замкової. Аби водії не порушували обмежень, впродовж новорічно-різдвяних свят там будуть патрулювати наряди Державтоінспекції.

Від сьогодні і до восьмого січня водіям варто пам'ятати: рух автомобілів навколо Майдану Волі заблокований. З вулиці Листопадової, як іраніше поворот лише праворуч, з Руської можна проїхати вулицею Йосипа Сліпого лише до торгово-розважального центру "Атріум", з вулиці Замкової на Майдан Волі в'їзд заборонений. Не всі водії сьогодні це розуміли, відтак дехто намагався оминути декоративні обмежувачі. А близько 6 ранку тернополянин на "жигулях" не помітивши декоративних вазонів, розбив їх вщент.

Ярослав Копча, головний інженер відділу техналяду Тернопільської міської ради: "На жаль, є в нас така категорія водіїв, які здійснюють рух незважаючи на будь-які перешкоди, я думаю, що якби стояв бетонний блок, то цей водій заїхав би і в бетонний блок".

Ярослав Копча нагадує, правила обмеження руху для усіх водіїв, тому просить їх не порушувати. А незручностей через обмеження руху не повинно бути.

Ярослав Копча, головний інженер відділу техналяду Тернопільської міської ради: "Тут є об'їзні вулиці, якими зручно добратись в центр міста, оминаючи Майдан Волі".

Безперешкодно відкритим для пішоходів Майдан Волі буде до 8 січня включно.