Головна благоустрій З 29 липня почнуть капремонт частини вул. Миру, а з 3 серпня...

З 29 липня почнуть капремонт частини вул. Миру, а з 3 серпня – вул. Симоненка

271

У Тернополі капітально відремонтують вулицю Миру. Щоправда, не повністю, а трохи більше двохсот метрів, де дорога найгірша. Ремонт планують почати з наступного тижня і завершити за 6-7 днів, та це не означає, що вулиця Миру весь цей час буде перекрита. Рух автотранспорту тут зупинять лише під час заміни нижнього і верхнього шару дорожнього одягу, кажуть у відділі технагляду Тернопільської міськради, а це займе не більше двох днів.

Роботи з капітального ремонту вулиць Тернополя – на етапі завершення. 23 липня закінчили ремонтувати вулицю За Рудкою. Натомість – розпочали капітальний ремонт вулиці Галицької та провулку Галицький. У відділі технагляду Тернопільської міськради кажуть: насправді доріг, які потребують повної заміни дорожного покриття, у місті ще дуже багато, але грошей на усі не вистачає. Одна із небагатьох вулиць, яку цього року ще відремонтують капітально – це вулиця Миру.

Олег Вітик, начальник відділу технічного нагляду Тернопільської міськради: "Вулиця Миру буде йти від П'ятачка, заходимо за зупинку, це десь метрів 220, але з бордюрами. За зупинку – це сама гірша ділянка, а ділянка слідуюча по Миру, яка йде до вулиці Кривоноса, ми таки плануємо її зробити поточним ремонтом при умові отримання додаткових коштів".

Вже з понеділка, 29 липня, капітальний ремонт вулиці Миру планують розпочати. Рух транспорту тут буде перекритий два дні, коли стелитимуть верхній і нижній шар асфальту. Під час фрезирування та заміни бордюрів автомобілі їздитимуть безперешкодно, запевняють у відділі технагляду Тернопільської міськради.

Олег Вітик, начальник відділу технічного нагляду Тернопільської міськради: "Ділянка також не дуже проста і не дуже легка, тому що потрібно знімати базальтову шашку на заїзній кишені, її перестеляти, стелити армований бетон, там трошки більше, і також заміна всього бордюра в межах виконання робіт. Ну, але це практично Миру буде останній об'єкт, який не йшов на тендер. Ну, в плані в нас розширення двоаркового моста. І 2 серпня ми підписуємо угоду з переможцем тендеру на реконструкцію вулиці Симоненка".

Після підписання угоди 2 серпня, до реконструкції вулиці Симоненка, яка передбачає заміну дорожнього покриття та розширення проїзної частини, планують приступити негайно, тобто вже з 3 серпня. А триватимуть ремонтні роботи не менше 40 днів, кажуть у відділі технагляду Тернопільської міськради. Інші вулиці Тернополя, які в дуже поганому стані, але для їх капітального ремонту нема грошей, хочуть відремонтувати поточно, тобто залатати ями. До таких вулиць належать Бродівська, Текстильна, Довженка, Старий Парк та інші.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here