додому благоустрій З 29 липня почнуть капремонт частини вул. Миру, а з 3 серпня...

З 29 липня почнуть капремонт частини вул. Миру, а з 3 серпня – вул. Симоненка

316

У Тернополі капітально відремонтують вулицю Миру. Щоправда, не повністю, а трохи більше двохсот метрів, де дорога найгірша. Ремонт планують почати з наступного тижня і завершити за 6-7 днів, та це не означає, що вулиця Миру весь цей час буде перекрита. Рух автотранспорту тут зупинять лише під час заміни нижнього і верхнього шару дорожнього одягу, кажуть у відділі технагляду Тернопільської міськради, а це займе не більше двох днів.

Роботи з капітального ремонту вулиць Тернополя – на етапі завершення. 23 липня закінчили ремонтувати вулицю За Рудкою. Натомість – розпочали капітальний ремонт вулиці Галицької та провулку Галицький. У відділі технагляду Тернопільської міськради кажуть: насправді доріг, які потребують повної заміни дорожного покриття, у місті ще дуже багато, але грошей на усі не вистачає. Одна із небагатьох вулиць, яку цього року ще відремонтують капітально – це вулиця Миру.

Олег Вітик, начальник відділу технічного нагляду Тернопільської міськради: "Вулиця Миру буде йти від П'ятачка, заходимо за зупинку, це десь метрів 220, але з бордюрами. За зупинку – це сама гірша ділянка, а ділянка слідуюча по Миру, яка йде до вулиці Кривоноса, ми таки плануємо її зробити поточним ремонтом при умові отримання додаткових коштів".

Вже з понеділка, 29 липня, капітальний ремонт вулиці Миру планують розпочати. Рух транспорту тут буде перекритий два дні, коли стелитимуть верхній і нижній шар асфальту. Під час фрезирування та заміни бордюрів автомобілі їздитимуть безперешкодно, запевняють у відділі технагляду Тернопільської міськради.

Олег Вітик, начальник відділу технічного нагляду Тернопільської міськради: "Ділянка також не дуже проста і не дуже легка, тому що потрібно знімати базальтову шашку на заїзній кишені, її перестеляти, стелити армований бетон, там трошки більше, і також заміна всього бордюра в межах виконання робіт. Ну, але це практично Миру буде останній об'єкт, який не йшов на тендер. Ну, в плані в нас розширення двоаркового моста. І 2 серпня ми підписуємо угоду з переможцем тендеру на реконструкцію вулиці Симоненка".

Після підписання угоди 2 серпня, до реконструкції вулиці Симоненка, яка передбачає заміну дорожнього покриття та розширення проїзної частини, планують приступити негайно, тобто вже з 3 серпня. А триватимуть ремонтні роботи не менше 40 днів, кажуть у відділі технагляду Тернопільської міськради. Інші вулиці Тернополя, які в дуже поганому стані, але для їх капітального ремонту нема грошей, хочуть відремонтувати поточно, тобто залатати ями. До таких вулиць належать Бродівська, Текстильна, Довженка, Старий Парк та інші.