Головна Новини З 28 до 30 серпня у Тернополі проведуть Міжнародні змагання

З 28 до 30 серпня у Тернополі проведуть Міжнародні змагання

264

З 28 до 30 серпня у Теvlcsnap-2015-08-12-13h18m26s53рнополі проведуть Міжнародні змагання. Зокрема, Східноєвропейський кубок з аквабайку та кубок міського голови Тернополя з повітроплаванння. Змагання відбуватимуться на Тернопільському ставі, тернополян запрошують подивитися на видовищні виступи спортсменів та польоти на повітряній кулі.

Аквабайк як вид спорту – відносно молодий, з’явився близько двадцяти років тому разом із появою гідроциклів. В Україну він потрапив в середині дев’яностих років минулого століття. Вперше Національний Чемпіонат України з аквабайку у Тернополі провели у 2012 році. Тоді Тернопільський став учасникам змагань сподобався, бо на спокійній воді спортсмену вдається показати більше, а ніж на морській хвилі. Цього року в Тернополі проведуть Східноєвропейський кубок з аквабайку. Змагання відбуватимуться з двадцять восьмого до тридцятого серпня на Тернопільському ставі. Урочисте відкриття чемпіонату Східної Європи з аквабайку розпочнеться о 18:00, 28 серпня на набережній ставу. На тернополян та гостей міста чекає концерт місцевих музичних гуртів: «Одеон», «Лос Колорадос», «Джазова фіра».

– Очікуємо cпортсменів з зарубіжжя, з Східної Європи – Польща, Литва. Досі приймаємо заявки вже зголосилося двадцять спортсменів. А загалом очікуємо що в нас буде біля сорока учасників, – каже начальник управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міськради Микола Круть.

Крім цього в місті проведуть традиційний кубок міського голови з повітроплавання. До участі вже зголосилося чотири екіпажі.

-Польоти спортсменів тернополяни зможуть спостерігати зранку, до години 9, також ввечері з 17:00 до 20:00. Це часовий період, коли вони можуть взлетіти і літати над містом, – розповідає начальник управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міськради Микола Круть.

 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here