додому Головні З 27 листопада на Тернопільщині стартує мандрівний міжнародний фестиваль документальних фільмів Docudays...

З 27 листопада на Тернопільщині стартує мандрівний міжнародний фестиваль документальних фільмів Docudays UA

566
Документальне кіно про права людини стає доступнішим. З 27 листопада на Тернопільщині стартує мандрівний міжнародний фестиваль документальних фільмів Docudays UA. Це вже буде двадцятий ювілейний фестиваль, яких проходитиме в різних куточках нашої області. Чим унікальний цьогорічний захід та чому вам варто завітати на цю подію – розповідаємо у сюжеті.
Docudays UA повертається. Фестиваль документального кіно про права людини з 27 листопада розпочнеться в Тернопільській області. Перші стрічки про актуальні виклики сьогодення: війну, перемогу правосуддя, екологічні проблеми, збереження культурної спадщини та багато чого іншого покажуть глядачам у Заліщиках, Гусятині, Чорткові, Збаражі та Тернополі.

Володимир Ханас, координатор Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA на Тернопільщині, коментує: “Ми будемо представляти фільми, які вже демонстрували в Києві на самому фестивалі, багато з них, звичайно, дотичні до післямайданних подій, зокрема, до повномашстабного вторгнення росії в Україну”.

Олександр Степаненко, координатор Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA на Тернопільщині, додає: “Тішить власне те, що з кожним роком частка українського кінематографу зростає. Коли в 90-х і 2000-х в Україні майже нічого не знімалося, то ми радіємо, що зараз досить багато фільмів і деякі з них дуже високої якості – це не просто документальне кіно, це високе кіномистецтво”.

Двадцятий ювілейний фестиваль документальних фільмів цьогоріч відбудеться під слоганом “Обирай майбутнє”.

Окрім кінопоказів, будуть фотовиставки, а також заплановані зустрічі зі знімальними групами стрічок.

На Тернопільщині міжнародний фестиваль документальних фільмів про права людини Docudays UA триватиме до 23 грудня.

Ознайомити з програмою фестивалю можна на їхній сторінці у Фейсбук.