Головна суспільство З 21 січня в Україні подорожчає стаціонарний телефонний зв’язок

З 21 січня в Україні подорожчає стаціонарний телефонний зв’язок

343

Стаціонарний телефонний зв'язок для тернополян знову подорожчає. Компанія "Укртелеком" з 21 січня вносить зміни до деяких тарифів на міжміський зв'язок і на дзвінки на мережу мобільного зв'язку. Зокрема, зростуть і тарифи на дзвінки за попереднім замовленням. Востаннє ціни на телефонний стаціонарний зв'язок змінювали у листопаді минулого року. Тоді послуги подорожчали лише для мешканців села.

До 2005 року тарифи на стаціонарний телефонний зв'язок майже не змінювались і залишались стабільними. А за останні два роки їх переглянули вже вп'яте. Зокрема, з 21 січня більш ніж на 70% зросте тариф на дзвінки з фіксованої мережі компанії на мережу мобільного зв'язку дочірньої компанії "Укрателекому" – Товариства з обмеженою відповідальністю "Тримоб".

– Є такий оператор мобільного зв'язку "Тримоб" – це колишнє наше дочірнє підприємство Укртелекому. Якщо були дзвінки з стаціонарного телефону на цього оператора, код 090, 25 копійок за хвилину, то зараз стало 43 копійки за хвилину. Це пов'язано з тим, що приводим до собівартості, – розповідає заступник директора з питань маркетингу та продажу послуг Тернопільської філії ВАТ "Укртелеком" Роман Лісович.

Також переглянули тарифи на послуги міжміського та міжнародного телефонного зв'язку за попереднім замовленням. Щоправда, з кожним роком він користується все меншою популярністю, у 2012 послугами телефоніста скористались близько п'яти тисяч абонентів. Хвилина розмови за попереднім замовленням коштувала 90 копійок, з 21 січня треба платити три гривні.

– А всі інші тарифи на послуги міжміського і міжнародного зв'язку залишаються сталі і змінюються тільки тарифина дзвінки по Україні. Раніше було 48 копійок за хвилину в робочий час і 43 копійки в вихідні дні і в неробочий час. Зараз зробили 43 копійки в любий час, – каже РОман Лісович.

Переглядати ціни на стаціонарний телефонний зв'язок компанія "Укртелеком" змушена, розповідає Роман Лісович, інакше працюватиме собі на збиток.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here