додому суспільство З 21 січня в Україні подорожчає стаціонарний телефонний зв’язок

З 21 січня в Україні подорожчає стаціонарний телефонний зв’язок

475

Стаціонарний телефонний зв'язок для тернополян знову подорожчає. Компанія "Укртелеком" з 21 січня вносить зміни до деяких тарифів на міжміський зв'язок і на дзвінки на мережу мобільного зв'язку. Зокрема, зростуть і тарифи на дзвінки за попереднім замовленням. Востаннє ціни на телефонний стаціонарний зв'язок змінювали у листопаді минулого року. Тоді послуги подорожчали лише для мешканців села.

До 2005 року тарифи на стаціонарний телефонний зв'язок майже не змінювались і залишались стабільними. А за останні два роки їх переглянули вже вп'яте. Зокрема, з 21 січня більш ніж на 70% зросте тариф на дзвінки з фіксованої мережі компанії на мережу мобільного зв'язку дочірньої компанії "Укрателекому" – Товариства з обмеженою відповідальністю "Тримоб".

– Є такий оператор мобільного зв'язку "Тримоб" – це колишнє наше дочірнє підприємство Укртелекому. Якщо були дзвінки з стаціонарного телефону на цього оператора, код 090, 25 копійок за хвилину, то зараз стало 43 копійки за хвилину. Це пов'язано з тим, що приводим до собівартості, – розповідає заступник директора з питань маркетингу та продажу послуг Тернопільської філії ВАТ "Укртелеком" Роман Лісович.

Також переглянули тарифи на послуги міжміського та міжнародного телефонного зв'язку за попереднім замовленням. Щоправда, з кожним роком він користується все меншою популярністю, у 2012 послугами телефоніста скористались близько п'яти тисяч абонентів. Хвилина розмови за попереднім замовленням коштувала 90 копійок, з 21 січня треба платити три гривні.

– А всі інші тарифи на послуги міжміського і міжнародного зв'язку залишаються сталі і змінюються тільки тарифина дзвінки по Україні. Раніше було 48 копійок за хвилину в робочий час і 43 копійки в вихідні дні і в неробочий час. Зараз зробили 43 копійки в любий час, – каже РОман Лісович.

Переглядати ціни на стаціонарний телефонний зв'язок компанія "Укртелеком" змушена, розповідає Роман Лісович, інакше працюватиме собі на збиток.