додому суспільство З 1 липня на Південь країни додадуть два потяги

З 1 липня на Південь країни додадуть два потяги

468

Через сезон літніх відпусток на станції Тернопіль ажіотаж. Квитків, особливо на південь, не вистачає. Чимало групових замовлень, крім того місця у потягах продають через мережу Інтернет. Ситуація зміниться з 1 липня, запевняють на станції "Тернопіль". У напрямках Одеси, Херсону та Сімферополя  "Укрзалізниця" додасть ще кілька потягів. Однак пасажирам радять планувати поїздку задалегідь, а квитки купувати за 45 діб.

З 26 травня "Укрзалізниця" ввела в дію новий розклад руху пасажирських та приміських потягів. Для зручності тернополян призначили новий потяг Тернопіль-Київ, який курсує щоденно.

Мар'яна Слюсаревська, старший касир квитковий станції "Тернопіль": "Це дуже зручний поїзд для тих людей, які планують свою поїздку на один день, тобто з Тернополя поїзд відправляється о 23.14 хв, а прибуває о 5.11 хв. Це дуже зручний потяг, для тих людей, які планують вранці бути в Києві, також ним можна повернутись, час відправлення о 16 годині, і до Тернополя прибуває о 21.40 хв. Є сидячі місця, і є два класи, вартість у першому класі – 250 гривень, а в другому – 136 гривень".

Трохи складніше з квитками на південні напрямки, особливо це стосується Херсона, туди їзить один потяг і по непарних числах. Три потяги( їх вистачає) прямують щодня до Одеси, вартість плацкартних квитків – від 116 гривень, купе – від 180. Та найбільше тернополяни купують квитки до Сімферополя. Зараз їх не завжди вистачає, чимало групових замовлень для дітей, які їдуть у табори відпочинку, крім того місця у потягах продають через мережу Інтернет. Ситуація зміниться з 1 липня, запевняють на станції "Тернопіль".

Мар'яна Слюсаревська, старший касир квитковий станції "Тернопіль": "Місць не завжди вистачає, це зв'язано з літніми перевезеннями дітей, діти їдуть у табори на південь. Є дуже багато групових замовлень, в нас каса оформляє до 500 місць в день, такі бувають замовлення. З липня до Сімферополя буде курсувати три потяги – 86- Львів-Сімферополь, додатковий 256 – Львів-Сімферополь, а також 296 – Чернівці-Сімферополь".

Зі слів Мар'яни Слюсаревської, пасажири повинні заздалегідь планувати поїздку, квитки можна придбати за 45 діб до відбуття поїзда. Продають квитки за пілотним методом, процесом керує "Укрзалізниця" автоматично. Якщо квитків з Тернополя не вистачає, на станції "Тернопіль" пропонують інші варіанти:

Мар'яна Слюсаревська, старший касир квитковий станції "Тернопіль": "Якщо пасажирам не вистачає місць з Тернополя, вони завжди можуть їхати з пересадкою. Наприклад, до станції "Хмельницький", в них курсує поїзд 132 "Хмельницький-Сімферопіль" і придбати квитки можна у Тернополі на нього".

На станції "Тернопіль" нагадують, з 6 квітня цього року введено продаж іменних квитків, купити квитки в касах можна без документу, а от при посадці у потяг пред'являти паспорти обов'язково. Для дітей необхідно мати оригінал свідоцтва про народження. Уважними варто бути і тим пасажирам, які залізницею виїжджаютть за межі країни, тут діють правила перетину кордону. Про обов'язкові норми варто прочитати на стендах оголошень, запитати у довідковому бюро вокзалу або за телефоном Державної прикордонної служби 044-527-63-63.