додому суспільство З 18 і до 8 години ранку у Тернополі заборонили продаж алкоголю

З 18 і до 8 години ранку у Тернополі заборонили продаж алкоголю

338

З 18 і до 8 години ранку у Тернополі заборонили продаж алкоголю, таке рішення прийняли на засіданні виконавчого комітету міської ради. Також у місті забезпечують охорону громадського порядку, для цього додаткові патрулі самооборони чергуватимуть державні установи, – про це повідомив міський голова Сергій Надал.

Продаж алкоголю у магазинах, супер-маркетах та розважальних закладах міста заборонили з 18 до 8 години ранку. Попередньо – до 1 березня. Крім того, правопорядок у місті забезпечують загони самооборони. Додаткові патрулі чергуватимуть поблизу державних установ. Міський голова закликає тернополян довіряти тільки перевіреній інформації та тим активістам, у яких будуть відкриті обличчя та пов'язки на руках.

– Є розроблена пов'язка єдиного взірця, яку будуть мати наші активісти, це на білому фоні – "Громадська охорона". Вони будуть повідомлені, хто під яким номером працює, крім того я б хотів розуміння і підтримки тернополян, що події із захоплення установ відбулись, приміщення належать громаді міста, повністю контрольовані. Сьогодні немає необхідності вихрдити на вулиці міста з закритим лицем, тому я прошу ходити і довіряти тим, які з відкритим лицем, і це буде першим фактором, щоб перевіряти цих людей, їх роботу і те, чим вони займаються, – говорить міський голова Тернополя Сергій Надал.

Чимало тернополян запитують де і коли можна здавати кров для активістів у Києві.

– Відділ охорони здоров'я домовився з нашою обласною станцією переливання крові про те, що кров приймають протягом усього робочого дня, раніше було обмеження тільки до 2 години. Через велику кількість людей лікарі погодились працювати протягом всього робочого дня, в нас є звернення з Києва, де просять передавати цю кров, тобто ця система налагоджена. Можна здавати кров для потреб людей на майдані, – каже Сергій Надал.

Лікарні, дитячі садочки та школи міста працюватимуть у звичному режимі, принаймі завтра, каже міський голова. Аналогічно установи ЖКГ, місцеві виробники хліба, води, молока та інших продуктів, жодних перебоїв з доставкою до магазинів наразі немає. За будь-якою інформацією тернополяни можуть телефонувати га гарячу телефонну лінію – 15-80, 40-20-02 та мобільний 067-35-15-710. Також сьогодні запрацювала телефонна лінія міліції 102.