Головна благоустрій З 15 жовтня перекриють дорогу в центрі Тернополя

З 15 жовтня перекриють дорогу в центрі Тернополя

509

vlcsnap-2015-10-09-14h26m11s167В Тернополі через ремонт площі Героїв Євромайдану частково перекриють рух транспорту. З 15 до 22 жовтня цю ділянку потрібно буде об’їжджати. Водіям необхідно буде дотримуватися вимог тимчасових дорожніх знаків та вказівок регулювальників.

На площі Героїв Євромайдану в Тернополі вже облаштували бордюрний камінь, підготували її до фрезерування. Відтак з 15 до 22 жовтня рух транспорту на даній ділянці частково перекриють.

– Буде Медова повністю перекрита з цієї сторони, Мстислава і Танцорова будуть проїзними. Я думаю за кілька днів, по 22 включно, в нас згідно з рішенням виконавчого комітету будуть перекриті частково вулиці. Роботи виконаються в найкоротші терміни при сприятливих погодніх умовах, – розповідає начальник відділу технічного нагляду Тернопільської міськради Олег Вітик.

Цього року в Тернополі комунальники планують ще завершити капітальний ремонт вулиці Тролейбусної та інших.

– Також ремонт частковий шляхопроводу на вулиці Бродівська, який буде наступного тижня розпочатий, завершуємо деформаційний шов по шляхопроводу на вулиці Промисловій. Одну частину вже зробили, тепер асфальтуємо і переходимо на другу частину. Маємо ще поточним ремонтом зробити такі вулиці: Мостова, Мостова бічна, вулиця Балея, ще інші, які встигнемо. Також продовжуються роботи по ремонтах міжбудинкових заїздах, – каже Олег Вітик.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here