Головна Новини З 15 липня до нового ринку курсуватиме маршрутка №7

З 15 липня до нового ринку курсуватиме маршрутка №7

277

vlcsnap-2015-07-08-17h46m28s44З 15 липня до новозбудованого ринку на вулиці Шептицького додатково курсуватиме маршрутне таксі №7. Таке рішення сьогодні серед іншого прийняли на засіданні виконавчого комітету Тернопільської міськради. Найближчими днями працівники ДАІ завершать організацію дорожнього руху. Сьогодні до нового ринку курсують автобуси 12 та 5 маршрутів. До кінця липня поблизу ринку облаштують зупинку громадського транспорту.

Сьогодні дорога на вулиці Шептицького вільна для проїзду транспорту. Усі підприємці зі стихійного ринку нині торгують на території новозбудованого комплексу.

– Тут холодно і піднавіс є, умови кращі, і люди більше приходять, бо там на дорозі були порохи. Але місць усім вистачає? Пока так, але вони будуть доробляти ще піднавіси, – говорить продавець пан Іван.

Покупці умовами нового ринку задоволені, однак мають зауваження та прохання збільшити кількість маршруток та організувати доїзд тролейбусів.  З 15 липня до новозбудованого ринку на вулиці Шептицького додатково курсуватиме маршрутне таксі №7. Найближчими днями працівники ДАІ завершать організацію дорожнього руху. Сьогодні до нового ринку курсують автобуси 12 та 5 маршрутів. До кінця липня поблизу ринку облаштують зупинку громадського транспорту.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here