додому Новини З 12 квітня у Тернополі змінять дорожній рух по мосту біля Технічного...

З 12 квітня у Тернополі змінять дорожній рух по мосту біля Технічного університету

520

З 12 квітня у Тернополі змінять організацію дорожнього руху по мосту через залізничну колію біля Технічного університету. Окремі елементи, які впливають на якість і безпечність експлуатації споруди, потребують ремонту, повідомляють на сайті Тернопільської міської ради.

Зокрема, змінами передбачено: обмеження руху на шляхопроводі через залізничну колію для великовагового та громадського транспорту, що мають загальну вагу понад 18 тон; встановлені вимоги щодо дистанції між транспортними засобами, зокрема – не менше 10 метрів до іншого автомобіля.

Змінять маршрут тролейбуса №11, який курсуватиме від зупинки «Центр» вулицями Князя Василя Костянтина Острозького, Миколи Гоголя, Богдана Хмельницького, Збаразькою, проспектом Злуки, вул. Мирона Тарнавського, Київською, 15 Квітня, Тараса Протасевича, Лесі Українки, Слівенською, проспектом Степана Бандери, вул. 15 квітня і далі по маршруту; кількість автобусів на маршруті №1А «вул. Володимира Винниченка- вул. Слівенська» збільшать з 6 до 8 одиниць.

На об’єкті патрулюватимуть представники правоохоронних органів. На ділянці встановлять дорожні знаки відповідно до схеми організації дорожнього руху.