додому Новини З 10 червня у Тернополі стартує купальний сезон

З 10 червня у Тернополі стартує купальний сезон

872

На території Тернопільської області більше 800 ставків та великих річок, у яких можна купатися. Цьогоріч відкрити купальний сезон планують 10 червня, тому підготовку до нього розпочали заздалегідь. Група водолазів аварійно-рятувального загону перевірили уже декілька пляжів Тернопільської області, а сьогодні фахівці оглядають дно Тернопільського ставу, поблизу пляжу “Циганка”.

“Метою обстеження є пошук предметів небезпечних для купання таких як: різні металеві предмети, бите скло, гостре каміння та інші небезпечні предмети,” – розповідає Микола Фарилюк, начальник водолазно-рятувального відділення ГУ ДСНС України. 

Відтак, рятувальники встановлять на водоймі буйки, які визначать межі території, де купатися безпечно. Буйки встановлюють таким чином, щоб забезпечити тим, хто купається, достатній простір для водних вправ, але водночас обмежити глибину і зробити зону купання доступною для рятувальників.

Рятувальники наголошують, що придатними для купання у Тернополі є 3 місця: два з них – на дальньому пляжі та пляжі “Циганка”, а третє місце – у парку Сопільче, біля клубу любителів загартовування “Нептун”.