додому Новини З 1 січня 2013 року збільшили ставки єдиного податку для платників І...

З 1 січня 2013 року збільшили ставки єдиного податку для платників І та ІІ груп.

609

З 1 січня 2013 року збільшили ставки єдиного податку для платників І та ІІ груп. Збільшення відбулось через підвищення мінімальної заробітної плати, з нового року вона становить 1147 гривень. У податковій службі звертають увагу на те, що сплатити єдиний податок за січень необхідно до 18 січня. Крім цього, з нового року ще одне нововведення – підприємства з річним доходом понад десять мільйонів гривень сплачуватимуть щомісячні авансові внески.

– З першого січня 2013 року для платників єдиного податку першої групи податок становитиме від 11, 47 копійок мінімальний до 114 гривень максимальний. Для другої групи – від 24 гривень мінімальний до 229 гривень, 40 копійок максимальний, – розповіла головний державний податковий інспектор відділу взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПС в Тернопільській області Інеса Мендрунь.

З нового року платники І та ІІ груп платитимуть єдиний податок виходячи з розміру мінімальної заробітної плати – 1147 гривень. Оплатити єдиний податок за січень необхідно до 18 січня. Ще одне нововведення для підприємств, річний дохід яких перевищує десять мільйонів гривень, відтепер їм необхідно сплачувати авансові внески щомісяця до 20 числа.

– Нововведеннями передбачено, що платники податків  на прибуток, у яких об'єкт оподаткування за останній рік перевищує 10 мільйонів гривень щомісяця спачуватимуть авансові внески з податку на прибуток у порядку та в строки встановлені для місячного  податкового періоду у розмірі не менше одної дванадцятої нарахованої до сплати суми податку за попередній звітний податковий рік без подання податкової декларації, – каже старший державний податковий інспектор відділу взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПС в Тернопільській області Лілія Черевата.

Платників податку з доходом за попередній рік понад 10 мільйонів гривень на Тернопільщині вісім відсотків від загальної кількості платників.