Головна Новини З 1 серпня мінімальна ціна на горілку зросла на 5 гривень

З 1 серпня мінімальна ціна на горілку зросла на 5 гривень

335

vlcsnap-2014-08-05-18h47m03s177Алкоголь в Україні вже подорожчав. З 1 серпня мінімальна ціна на горілку зросла на 5 гривень. У такий спосіб виробники та продавці хочуть убезпечитися від підробок та неякісного алкоголю.

Вартість алкоголю зросла з 1 серпня. Відтепер мінімальна оптова-відпускна ціна на горілку і лікеро-горілчані вироби складає 133 гривні за 1 літр стовідсоткового спирту, а роздрібна ціна – 199 гривень 50 копійок за літр стовідсоткового спирту. До прикладу, мінімальна роздрібна ціна на горілку становить вже не 34 гривні 90 копійок за пів літра як було досі, а 39 гривень 90 копійок, тобто на 5 гривень більше.

– Крім того, з 1 серпня зростуть на 14,3% ціни й на інші зброджені напої, суміші із зброджених напоїв та суміші зброджених напоїв з безалкогольними напоями, зокрема мінімальна оптово-відпускна ціна зросте до 144,97 грн, а роздрібна – до 217,45 грн (за 1 літр 100%-го спирту). Підвищення цін на алкогольні напої передбачено постановою Кабінету Міністрів України від 11.06.2014 №177 “Про розмір мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на алкогольні напої.” – розповів начальник відділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ Міндоходів у Тернопільській області Микола Василенко.


За торгівлю алкогольними напоями за цінами нижчими за встановлені мінімальні розрібні, підприємців притягуватимуть до відповідальності, попереджають в головному управлінні Міндоходів у Тернопільській області.

– До суб’єктів господарювання застосовується штраф в розмірі 100 % вартості отриманої  партії товару, але не менше 5 тисяч гривень. Відповідальність за ці та інші порушення передбачені статтею 17 Закону України “Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів, – каже Микола Василенко.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here