Головна Новини З 1 лютого у Тернополі зросте вартість оплати за паркування

З 1 лютого у Тернополі зросте вартість оплати за паркування

506

З 1 лютого у Тернополі зросте вартість оплати за паркування. Відтепер сума становитиме не 4, а 6 гривень за годину. Таке рішення прийнято у зв’язку із збільшенням заробітної плати та податкового навантаження на операторів паркування.

Однією зі змін, які уже незабаром чекають на тернополян найближчим часом є зміна тарифу на майданчиках для платного паркування. Відтепер плата за паркування становитиме 6 грн./год. Таке рішення прийняли на засіданні виконавчого комітету і цьому передувало не лише зростання зарплат, а й податкове навантаження на операторів паркування. Нові тарифи діятимуть з 1 лютого 2017 року.

– Сам розрахунок збору за паркування прив’язаний до мінімальної заробітньої плати. Враховуючи те, що у нас оплата зросла, як що поміняти до минулого року, більше ніж у два рази і збір до бюджету буде розраховуватися вже відповідно до нової заробітньої плати. він буде більший, – розповідає начальник Тернопільської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Тернопільській обл. Петро Якимчук.

– Паркувальник розрахунки подав на 8-9 грн, а виконавчий комітет прийняв рішення на 6 грн, що стосується місць для платного паркування, – каже начальник управління транспорту і зв’язку Тернопільської міськради Ігор Мединський.

Загалом у нашому місті є 19 майданчиків для паркування. 15 із них обслуговують приватні підприємці, а чотири – знаходяться поруч супермаркетів. Вони є безкоштовними для відвідувачів. Загалом за 2016 рік дохід у бюджет міста із платних майданчиків для стоянок склав більше мільйона гривень.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here