Головна Новини З 1 лютого на більш як 70 копійок подорожчав кубометр води для...

З 1 лютого на більш як 70 копійок подорожчав кубометр води для мешканців багатоквартирних будинків

371

З 1 лютого на більш як 70 копійок подорожчав кубометр води для мешканців багатоквартирних будинків Тернополя. Водночас зі списку окремо оплачуваних послуг “Тернопільводоканалу” зникли абонентська плата та плата за повірку лічильників, бо ці витрати враховуються в загальному новому тарифі на воду.

– Постанова була прийнята 26 листопада ще 2015 року, №2868. Відповідно, з 1 лютого 2016 року мешканці багатоквартирних будинків будуть сплачувати відповідно за новим тарифом, який буде становити 8 гривень 98 копійок. Якщо в розрізі, це водопостачання буде становити 3 гривні 73 копійки і водовідведення – 5 гривень 25 копійок з податком на додану вартість, – розповідає начальник планово-економічного відділу КП “Тернопільводоканал” Володимир Водовіз.

Новий тариф для мешканців багатоповерхівок включає вартість абонентського обслуговування, яке становило 1 гривню 59 копійок щомісяця. Також зі списку окремооплачуваних послуг зникає плата за повірку лічильників. Процедуру, за яку тепер дбатиме “Тернопільводоканал”, відтепер проводитимуть не індивідуально, а для цілих будинків.

– Тобто, ми попереджаємо мешканців будинку за місяць, і після цього ми на конкретну дату домовляємось, розвішуємо оголошення і просимо споживачів бути присутніми для проведення повірки. Тобто, якщо раніше повірка робилася в залежності від того, коли наставав черговий термін повірки, то тепер ми будемо всі ці роботи робити по будинку в цілому, – говорить в.о начальника відділу розрахунків населення КП “Тернопільводоканал” Генадій Залюбовський.

До нововведень, вартість повірки лічильників для споживачів розмежовували на 36 місяців, і це коштувало тернополянам до 4 гривень в місяць. Якщо лічильник звіряли раніше, то цю послугу абонентам доведеться виплатити.

– Ті розрахунки, які були зроблені роботи ще в 2015, 2014 році, вартість цих робіт була розтермінована на 3 роки, і відповідно мешканці будуть сплачувати за фактично виконані роботи, – каже Володимир Водовіз.

Для мешканців приватного сектору тариф “Тернопільводоканалу” поки не змінювали.

 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here