Головна Головні З 1 липня подорожчало тепло і гаряча вода

З 1 липня подорожчало тепло і гаряча вода

569

teploЖиття дорожчає. Українці знову відчують на собі чергове подорожчання тарифів на тепло, гарячу воду і електроенергію. Нові тарифи вступають в силу сьогодні, 1 липня і зростуть одразу на 75- 90%.

Зокрема, ціна 1 гігокалорія тепла підвищилася з 534 гривень до 1043 гривень. Для споживачів, які не мають лічильників в будинку або квартирі, тариф на централізоване опалення з 1 липня складатиме 32.97 копійок за квадратний метр на місяць (з урахуванням ПДВ).

Кубометр гарячої води з сьогоднішнього дня піднявся в ціні до 63-78 гривень за 1 кубометр. Ціни формуються в залежності від постачальника і наявності в житлі рушникосушки.

Також віднині підвищили тарифи і на електроенергію, але лише для промислових споживачів. Перша категорія промислових споживачів відтепер буде платити на 10 % більше, друга – на 8,2%.

Тернопільські споживачі стрибок цін відчують суттєво – область за рівнем заробітної плати продовжує пасти задніх. І проти нових необґрунтованих, несправедливих цін і тарифів на житлово-комунальні послуги протестуватимуть тернопільські профспілки. Марш прттесту відбудетьсяу Києві 6 липня. Участь у ньому прийматимуть не тільки тернополяни, а й протестувальники зі всієї України.

Своє звернення профспілки планують направити центральним органам державної влади – Кабінету Міністрів, Верховній Раді, Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Саме 6 липня відбудеться засідання парламенту, тому, очевидно, епіцентром протестних акцій стане площа перед Верховною Радою.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here