додому Новини З 1 до 4 травня на Тернопільщині відбудеться теренова гра “Гурби Антонівці”

З 1 до 4 травня на Тернопільщині відбудеться теренова гра “Гурби Антонівці”

372

vlcsnap-2015-04-20-09h52m28s105З 1 до 4 травня на Тернопільщині відбуватимуться бої. На теренову гру “Гурби Антонівці” на місце, де навесні 1944 року відбувся найбільший бій в історії Української Повстанської Армії, запрошують усіх охочих. Цьогоріч гра присвячена пам’яті Володимира Гарматія – багаторічного учасника з Тернопільщини, командира мінометного взводу, який воював у 72-ій бригаді та загинув у Луганській області в липні минулого року, захищаючи Україну.

Найбільша в Україні спортивно-патріотична теренова гра “Гурби-Антонівці” цього року відбудеться з 1 до 4 травня. Подія щороку збирає більше 300 учасників зі всієї країни та виступає потужною платформою для об’єднання і вишколу молодих людей, які прагнуть змінювати країну. Учасники попередніх 12 ігор уже показали себе на Майдані, в Самообороні, волонтерській мережі «Вільні Люди».

– Суть гри полягає в тому, що молоді люди діляться на два курені: курінь вовків і курінь левів, і впродовж 60-ти годин змагаються за прапор, знешкоджуючи суперників. Тобто треба зняти пов’язку з руки, таким чином символічно вбити суперника і за це нараховуються бали. Також є додаткова чота диверсантів, яка додає азарту, цікавості гри, переважно вночі робить всякі шкоди куреням і не дає нормально облаштовувати своє побутове життя, – розповідає керівник куреня Вовків, керівник Тернопільського осереду МНК Василь Дубовий.

В грі можуть взяти участь дівчата та хлопці віком від 18 до 35 років. Детальнішу інформацію про “Гурби-Антонівці” можна дізнатися на сайті gurby@org.ua, організатори запрошують усіх охочих попередньо записуватися.


– Цьогорічним нововведенням є те,що для того щоб залучити побільше молоді із Сходу, щоб вони спілкувалися з молоддю із Заходу, ми компенсовуємо половину вартості проїзду для всіх учасників з лівобережжя. Також ми цього року розмістились на платформі Велика ідея спільнокошті, для того щоб назбирати грошей у благодійників, які вважають, що такий захід потрібен і для того щоб компенсовувати проїзд учасникам, – каже Василь Дубовий.

Взяти участь у Гурбах ще не пізно, зголоситися можна до 22 квітня. Наразі організатори отримали пів тисячі заявок з різних областей України і з Криму.