Головна суспільство З 1 до 4 травня на Тернопільщині відбуватимуться бої

З 1 до 4 травня на Тернопільщині відбуватимуться бої

300

З 1 до 4 травня на Тернопільщині відбуватимуться бої. На теренову гру "Гурби Антонівці" на місце, де навесні 1944 року відбувся найбільший бій в історії Української Повстанської Армії, запрошують усіх охочих. Як відбуватиметься гра, елементи боїв можна буде побачити вже завтра. Біля причалу на Тернопільському ставі о 13 годині відбудеться промоакція гри "Гурби Антонівці" –  "Лава на лаву".

Найбільша в Україні спортивно-патріотична теренова гра "Гурби-Антонівці" цього року відбудеться з 1 до 4 травня. В ній бере участь молодь з усіх куточків України. До організаторів вже прийшло чотири сотні заявок, пограти у цьогорічних "Гурбах-Антонівцях" хочуть люди не лише із Західної України, а й зі Сходу, Півдня, Півночі, записалися й учасники з Криму.

– Гра триває 60 годин без перерви, в ній бере участь більше 300 учасників, проходить вона на території лісу, боліт в урочищі Гурби. В грі дві команди – курені змагаються за прапори один одного. Вони встикаються в боях, кожен учасник має життя, пов'язки, в боях ці пов'язки знімаються, – пояснює один з оранізаторів гри "Гурби-Антонівці" Марія Шаплай.

В грі можуть взяти участь як хлопці так і дівчата віком від 18 до 35 років. Детальнішу інформацію про "Гурби-Антонівці" можна дізнатися на сайті hgurby.org.ua,  організатори запрошують усіх охочих попередньо записуватися.

– Зголошення проходить до 28 квітня, а сама гра відбуватиметься 1-4 травня, це все вихідні, тобто проблем з участю не буде. Загатлом вже зареєструвалося більше 400 учасників, але затвердженні 287 учасників. Затверджені це означає, що вони пройшли співбесіду, щоб дійсно взнати мотивацію людини, чи вона фізично і морально готова до такої екстримальної гри. Ще є можливість зареєструватися треба просто подати анкету або зателефонувати, – розповідає Марія Шаплай.

Елементи боїв із гри "Гурби-Антонівці" можна буде побачити завтра біля причалу на Тернопільському ставі о 13 годині.

– Бій нестрашний, це все відбуваються тільки прийоми боротьби, бо прямі удари заборонені, щоб уникнути травм під час гри. Але самі ці прийоми не менш захопливі, не менший адриналін. Завтра ми хочемо показати елемент з гри, бій "Лава на лаву" покажемо біля причалу на ставі, о 13 годині. Запрошуємо тернополян подивитися, це не дого годинка часу. А хто хоче взяти безпосередню участь, хай приходять у відповідному одязі, який не шкода замастити, може долучитися до акції і повправлятися в силі, – каже Марія Шаплай.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here