Головна Новини З 1 червня зросли тарифи на тепло для бюджетних установ

З 1 червня зросли тарифи на тепло для бюджетних установ

357

З 1 червня зросли тарифи на тепло для бюджетних установ. Таку постанову прийняла Національна комісія,  що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг. Це вже втретє від початку цього року змінюється тариф на тепло для бюджетних установ. Зумовлено це змінами ціни на газ, пояснюють у комунальному підприємстві "Тернопільміськтеплокомуненерго".

З 1 січня цього року тариф на тепло для бюджетних установ знизився. Пов'язано це із новими цінами на газ на початку року. Далі – два підвищення газу: з 1 квітня і з 1 травня. Це призвело до зростання ціни на тепло.

– Порівняно з тими тарифами, які були на кінець грудня, відбулося зрстання теплового тарифу для бюджету та інших користувачів на 26,7%. При цьому ціна на природній газ зросла на 35,3%, – розповідає заступник директора КП "Тернопільміськтеплокомуненерго" Володимир Онишків.

У структурі тарифу на опалення величезну частину займає блакитне паливо – 85%. Решта – це витрати на електроенергію, заробітню плату та інші статті витрат. Ймовірно, з 1 липня, тариф на тепло зросте і для звичайних спостерігачів. Про це у  "Тернопільміськтеплокомуненерго" стверджувати не беруться. Постанови щодо такого  здорожчання підприємство від Національної комісії ще не отримувало.

– На даний час з 26 квітня усі повноваження по встановленню тарифів перейшли до Національної комісії. Зараз вже не виконавчий комітет буде встановлювати тарифи на послуги з централізованого опалення і водопостачання гарячої води, а безпосередньо національна комісія. Ці тарифи будуть і можна буде говорити тоді, коли появиться постанова "Національної комісії". На даний час такої постанови немає, – каже Володимир Онишків.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here