Головна освіта З 1 червня в дитячих садках Тернопільщини розпочнеться літньо-оздоровчий період

З 1 червня в дитячих садках Тернопільщини розпочнеться літньо-оздоровчий період

278

З 1 червня в дитячих садках Тернопільщини розпочнеться літньо-оздоровчий період. Триватиме він до кінця літа. Діти більше часу проводитимуть на вулиці. На період оздоровлення раціон дошкільнят доповнять свіжі овочі, фрукти та соки. Відповідно зросте і оплата – на десять відсотків. Дитячі садки у Тернополі працюватимуть упродовж літа. Почергово їх будуть закривати на ремонт.

Дитячі садки влітку змінюють напрямок своєї роботи на оздоровлення дітей. До раціону дошкільнят додадуть овочі і фрукти, а відповідно зростає оплата за день перебування дитини у дитсадку.

– В літній період батьки мають платити у перших молодших групах 5,5 грн. за перебування одного дня у закладі дитини. А від молодшої по старшу групу вони платять за харчування 6,6 грн.  Це не дивно, бо в літній період дитячий раціон збагачений овочами свіжими та фруктами і введений другий сніданок – сік, – розповідає завідувач дитячого садка №26 у Тернополі Лариса Патряк.

Режим навчання влітку трохи інший. Занять менше, а більше часу діти гуляють на вулиці. Ранок починають із вправ – також на свіжому повітрі. Після сну –  фізкультхвилинка і загартовування. Босими ніжками діти проходять "доріжкою здоров'я", де заховані різні крупи. З початку літа додадуть і соляну доріжку.  Малюкам організовуть багато ігор, тож час проводять весело.

Завідувач дитсадка Лариса Патряк розповідає – літо – найкращий час для ремонтів. А без ремонту у дитячому садку не обійтись. У планах працівників відремонтувати спортзал і групи.  Аби діти не вдихали фарбу і лаки, прийняли рішення – майже на місяць садок закрити. Завідувач закладу запевняє, подбали про дітей.

– Наш заклад з 28 липня по 22 серпня буде закритий у зв'язку з проведенням ремонтних робіт. В цей період наші діти будуть мати змогу відвідувати інші дошкільні заклади. Жодна дитина не залишиться поза увагою. Оскільки ми підписали угоду із другим та двадцятим дошкільними навчальними закладами, які  знаходяться у нашому мікрорайоні. Я вважаю, що проблем для батьків і для дітей не буде ніяких, – каже Лариса Патряк.

Почергово на ремонт закриватимуть і інші дошкільні навчальні заклади. В міському управлінні освіти запевняють – це не створить незручностей батькам, адже дітей прийматимуть у дитячі садки, які знаходяться поруч. Приблизно на місяць планують закривати дошкільні навчальні заклади, залежно від об'єму роботи, який там потрібно зробити.

– На один із місяців літніх дошкільний навчальний заклад закривається. Це у нас все планово відбувається. Якщо закривається в одному мікрорайоні заклад дошкільний, то поряд є інший заклад дошкільний, який працює. Батьки при потребі може віддати в інший заклад дошкільний. Є домовленості між завідувачами, є графік розроблений, – говорить начальник управління освіти і науки Тернопільської міськради Ольга Похиляк.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here