додому Новини З 1 березня пільгoвики змoжуть безкoштoвнo їздити у транспoрті тільки за наявнoсті...

З 1 березня пільгoвики змoжуть безкoштoвнo їздити у транспoрті тільки за наявнoсті персоніфікованого електрoннoгo квитка

889

З 1 березня пільгoвики змoжуть безкoштoвнo їздити у грoмадськoму транспoрті Тернoпoля тільки за наявнoсті електрoннoгo квитка “Сoціальна карта тернoпoлянина”. Дoсі таке нововведення стосувалось лише маршруток, а із початком весни норма діятиме і у електронному транспорті міста. Проте на найбижчому засіданні виконавчого комітету для окремих категорій осіб можливість їздити без персоніфікованої картки можуть продовжити.

Ця система вже майже місяць діє в тернопільських маршрутках. З приходом весни – пошириться і на тролейбуси. Від першого березня пільгoвики змoжуть безкoштoвнo їздити у грoмадськoму транспoрті Тернoпoля тільки за наявнoсті електрoннoгo квитка «Сoціальна карта тернoпoлянина».

– З 1 березня наші пільговики будуть виключно їхати по персоніфікованих електронних квитках пільгових. Посвідчення вже не буде давати права проїзду в електротранспорті, – розповідає начальник управління транспорту, комунікацій та зв’язку ТМР Ігор Мединський.

У контролерів тролейбусів вилучать електронні службові пільгові картки. Тож скористатись пільгою зможуть лише власники персоніфікованих електронних квитків соціального типу. В управлінні транспорту та зв’язку Тернопільської міськради наголошують: у пільговиків було достатньо часу, аби виготовити соціальні картки тернополянина.

До слова, саме у електротранспорті вони зможуть їздити в будь-який час упродовж дня без обмежень. Тоді як у маршрутках право на пільгу вступає із 10-ї години ранку. Безквиткових пасажирів штрафуватимуть контролери.

Єдина категорія людей, яким наразі дозволено їздити за посвідченням – це учасники бойових дій. Проте виготовити електронний кивток рекомендують і їм.

– Добре би було, якщо б місцеві виготовили цей електронний квиток і все ж таки його, завдяки ньому користувалися. Чому це добре? Якщо їде, наприклад, електроитранспорт, якщо він відвалідує цей квиточок, то електротранспорту будуть повернуті цих 3 гривеньки, що він проїхав, – каже Ігор Мединський.

Віднедавна розраховуватись у громадському транспорті міста можна банківською карткою. У міськраді сподіваються невдовзі впровадити і розрахунок за допомогою мобільного телефона.