додому Новини З 1 березня до 30 квітня у Тернополі та області відбувається двомісячник...

З 1 березня до 30 квітня у Тернополі та області відбувається двомісячник благоустрою

632

Тернопілля готується до Великодня. З 1 березня до 30 квітня у Тернополі відбувається двомісячник благоустрою. У цей період усі обслуговуючі підприємства, комунальні та інші відповідальні структури повинні привести у належний стан території, які обслуговують.

Україці з давніх давен дотримуються традиції прибирати свої обійстя напередодні Великодня. Тернопільщина також готується до свят. З першого дня весни в області стартував двомісячник благоустрою.

– По цьому питанню має бути не осторонь ніхто, ні державний службовець органів державної влади, ні учень, який навчається в школі. Всі мають долучитися до загального обласної кампанії в прибиранні області, – каже голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

За словами Степана Барни, всі органи державної влади та місцевого самоврядування повинні активно включитися в процес очищення Тернопілля від сміття. Уже затвердили перелік робіт, які заплановані до виконання протягом весняного двомісячника, зокрема, це висадження зелених насаджень, впорядкування горищ та підвалів будинків, прибудинкових територій, скверів, парків, вулиць, тротуарів та доріг.