додому Новини З 1 березня для безкоштовного проїзду пільговикам потрібно буде мати “Соціальну картку...

З 1 березня для безкоштовного проїзду пільговикам потрібно буде мати “Соціальну картку тернополянина”

848

З 1 березня для безкоштовного проїзду у тролейбусах Тернополя, так само як і у маршрутках, необхідно буде мати соціальну “Картку Тернополянина”. Без неї пільговикам доведеться платити, кажуть чиновники міської ради.

Перший день весни принесе обіцяні зміни тим, хто користується пільгами у громадському транспорті Тернополя. Безкоштовний пільговий проїзд стане доступний лише для тих, хто матиме лише “Соціальну карту тернополянина”.

Начальник міського управління транспорту зазначає, що такі зміни не стосуються учасників бойових дій, які і надалі їздитимуть безкоштовно за наявності свого посвідчення. Усі інші тернополяни до початку нововведення мають ще можливість оформити відповідну картку.

– Хто ще цього не зробив, потрібно якщо хочеться заощадити ці свої, будемо казати, кошти на проїзд, то потрібно підійти чи то в ЦНАП на вулиці Острозького, чи то в управління соціального захисту на Чорновола, 1. Заповнити анкету-заяву, і отримати свій пільговий електронний квиток- безоплатно. І користуватися проїздом безоплатно, – каже начальник міського управління транспорту та зв’язку Тернопільської міської ради Ігор Мединський.