Головна культура Ювілейну творчу програму у Тернополі представила Марія Тройчак

Ювілейну творчу програму у Тернополі представила Марія Тройчак

432

vlcsnap-2015-11-30-18h20m54s246Ювілейну творчу програму у Тернополі представила Марія Тройчак. Поетеса, журналіст, лікар і паломник – усе це про одну жінку, яка активно живе, творить та працює. На сцені Тернопільського академічного театру актора і ляльки твори Марії Тройчак виконували відомі українські актори і співаки. В тематиці вечора сплелися сприйняття голодоморів, операції Вісла, коли насильно переселяли лемків та нинішні події в Україні.

На ювілейну творчу програму Марії Тройчак, яка відбулася у Тернопільському академічному театрі актора і ляльки, запросили родини переселених лемків, журналістів, лікарів, друзів і близьких. Приїхали гості з Одеси, Чернігова, Харкова, Дніпропетровська, Кривого Рогу, Києва, Чернівців та Львова. Твори Марії Тройчак виконували відомі українські актори та співаки.

– Батьки мої виселені під час операції Вісла і ця тема від самого дитинства наскрізь пройнята, моє дитинство. Мені хотілось, я писала з самого дитинства, писала вірші, як і кожен з нас, і мені хотілось висвітлити, об’єднати це все і показати, розказати людям, бо якщо вони не почуті людьми, лежать в шухлядах, то вони нікому не потрібні,  – розповідає авторка творчої програми Марія Тройчак.

У тематиці ювілейної програми Марії Тройчак сплелися сприйняття голодоморів в Україні, насильницьке переселення лемків у 1945-46 роках та події, які Україна переживає сьогодні.

– Той самий, один і той самий ворог, наш брат так званий, південний, який знову хоче знищити Україну. Я вірю твердо, що цього йому не вдасться, тому що Україна сильна, люди українці сильні духом, вірою і ми переможем. Слава Україні!

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here