додому Новини Ювілейний десятий конкурс дитячої творчості “Податки очима дітей” провела ДПС в Тернопільській...

Ювілейний десятий конкурс дитячої творчості “Податки очима дітей” провела ДПС в Тернопільській області

575

Ювілейний десятий конкурс дитячої творчості "Податки очима дітей" провела Державна податкова служба в Тернопільській області. Серед творчої дітвори конкурс стає все популярнішим. До прикладу, цього року участь у ньому взяли понад три тисячі дітей. 27 конкурсантів стали переможцями.

У Державній податковій службі переконані: учасники конкурсів дитячої творчості стануть у майбутньому законослухняними платниками податків. Таке головне завдання конкурсу.

– Нам дуже приємно, що цей конкурс приносить свої результати, позитивні. І за ці роки було маса позитивних творів створених руками ваших попередників і вами. Дуже гарні речі, ми оглядали іноді навіть із здивуванням – такі несподівані були підходи, – розповів в.о. голови ДПС в Тернопільській обл. Олександр Конончук.

Те, що школярам тема податків  цікава, підтверджують дитячі роботи. Цього року їх розцінювали у трьох напрямках – "образотворче мистецтво", "декоративно-прикладне" і "літературні твори" і  у двох вікових категоріях. Члени журі зізнаються – визначити кращих було важко. Окрім розкриття теми оцінювали самостійність виконання робіт. Старшокласниця з Борщівського району свій твір написала за мотивами казки "Колобок". 

– Сонце, квіти, гарний день, колобок із пня на пень, аж тут бачить йде Вован – в лісі в нього ресторан. Колобок не зволікає, зразу пісеньку співає: "В тебе в лісі ресторан. Чи подумав гречний пан, що уникнення податку – мала пенсія у бабки. Ти ж на старість теж захочеш жить в багатстві і в розкошах. Отож, Вовчику, не жди, бізнес чесно свій веди, – декламує переможниця конкурсу "Податки очима дітей"(Борщівський район) Анастасія Лань.

Переможці конкурсу отримали дипломи, цінні подарунки, солодощі.