Головна суспільство Юристи святкують 8 жовтня професійне свято

Юристи святкують 8 жовтня професійне свято

294

Сьогодні, 8 жовтня, в Україні День юриста, з чим усіх причетних до юридичної справи і вітаємо. Нині урочистості, присвячені служителям Феміди, провели у концертній залі Тернопільської обласної філармонії.

В сучасному суспільстві народження людини фіксує юрист, юрист реєструє свідотство про смерть, юрист супроводжує людину все життя. Інколи логіка суперечить законам, інколи закони не сходяться із логікою і саме юристи покликані допомогти решті людей правильно поєднувати ці поняття. Саме такі репліки нині звучали зі сцени обласної філармонії. У День юриста України в Тернополі причетних до свята вітали представники обласної та міської влади. Кращих працівників галузі нагородили цінними подарунками, подяками міського голови Тернополя та подяками міністерства юстиції України.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "По-перше, я хочу подякувати сьогодні всім юристам за добру співпрацю з органами місцевого самоврядування. Сьогодні юридична сфера – це люди, які розвивають юридичну освіту, науку, і тисячі практиків – це є правоохоронці, органи прокуратури, судів, юстиції, РАГСів, нотаріату. Всі вони сьогодні працюють, і вони сьогодні є основою, яка формує юридичну свідомість суспільства. Кожен з них своєю роботою робить вклад в те, щоб розбудувати Україну як правову державу"

Ігор Бандура, начальник Головного управління юстиції у Тернопільській області: "Я впевнений, що досвід і знання, помножені на відданість кожного юриста, допоможуть підняти рівень та авторитет кожного правника, адже ми служимо і захищаємо законні права та інтереси громадян. Тому, користуючись нагодою, хочу побажати всім юристам області плідної роботи на ниві юриспруденції, яка б приносила виключно моральне і матеріальне задоволення. Стійкості та оптимізму, щоб поряд з вами завжди були людська вдячність, шана і повага".

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here