Головна політика Юрій Луценко розповів у Тернополі про прочитані тюрмі книги та Помаранчеву...

Юрій Луценко розповів у Тернополі про прочитані тюрмі книги та Помаранчеву революцію

449

Про прочитані у тюрмі книги, 9 кв. м простору, причини поразки Помаранчевої революції і план нової – Третьої Української Республіки – розказав тернополянам екс-міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко. Політик зустрівся з громадськістю Тернополя в Українському Домі "Перемога". Послухати, а головне побачити Луценка, який після ув'язнення у 2,5 роки вперше зустрівся з мешканцями міста зібралось багато людей.

ЧИТАТИ ЩЕ:  Юрій Луценко зустрівся з громадою Тернополя (повна версія виступу, відео)

Про реалії українського життя Юрій Луценко тепер говорить як людина, яка побувала по обидва боки колючого дроту. І навіть простір своєї камери у 9 квадратних метрів вимірює по іншому – у 5 напівкроків. За 2,5 роки ув'язнення, каже політик, провів безліч критичних розмов з малою аудиторією, тобто з самим собою, прочитав 307 книг і проаналізував причини поразки Помаранчевої революції. А вони, каже, очевидні. У людей, які очолили країну у 2004-му році просто не було плану. Змінити ситуацію українці зможуть на наступних виборах у 2015 році.

Юрій Луценко, ініціатор руху "Третя Українська Республіка": "Люди мають почути, що це голосування не просто міняє прізвище президента, а міняє країну. Для цього вони мають почути план реформ, потрібний вам. Що буде з економікою, медициною, житлом, освітою, ЖКГ, землею, власністю, судами, міліцією. Ви маєте відчути цей план. Вам мають пояснити. І навіть сказати, хто має виконувати цей план. Хто буде губернатор, міністр, мер і інші посадові особи, які будуть реалізовувати цей план".

Єдиний план, єдина команда і вже як наслідок єдиний кандидат в президенти від опозиції додатуть людям впевненості, переконаний Юрій Луценко. Власний план побудови нової, Третьої Української Республіки політик називає "Планом "Напалмом". А це – 5 пунктів.

Юрій Луценко, ініціатор руху "Третя Українська Республіка": "Перше: новообраний демократичний президент, користуючись своїми конституційними повноваженнями, повинен ліквідувати ГПУ, МВС і суди. Друге: в той же день більшість Верховної ради має прийняти європейські закони для цих інституцій, котрі вже розроблені і пройшли експертизу. Третє: має бути проведена глибока люстрація усіх причетних до встановлених європейським судом порушень прав українців. Таких судів Україна програла вже більше тисячі. Це означає, що це десятки тисяч правоохоронців та суддів, які проводили ці незаконні рішення. Вони мають не сісти в тюрму, а піти геть без права обіймати державні посади".

Крок четвертий – набір нового персоналу з перевіркою на детекторі брехні. І зрештою ці люди мають декларувати усі доходи і видатки, не лише власні, а й членів сім'ї. Невід'ємна частина очищення судової та правоохоронної систем – викорінення хабарництва. Готовий план третьої української держави політик обіцяв презентувати людям вже за місяць. Бо хоча й не має нині посади, ім'я, досвід і прагнення змін залишились.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here