Головна спорт Юні тернопільські веслувальники перемогли у чемпіонаті Європи

Юні тернопільські веслувальники перемогли у чемпіонаті Європи

325

Золоту та срібну нагороди чемпіонату Європи із веслування вибороли два вихованці Тернопільської спортивної школи "Буревісник". Спортсмени уже повернулися в Тернопіль та розповіли про турнір.

Чемпіонат Європи з веслування серед юніорів та молоді відбувся у польському місті Познань. Там честь Тернопільщини захищали вихованці Тернопільської спортивної школи "Буревісник". І не осоромилися. Тернополянин Олег Тарновський у складі каное-четвірки збірної команди України виграв золото серед молоді до 23 років. Між юніорами, також у каное-четвірці, вибороти срібло Європи українській команді допоміг вихованець "Буревісника" Ельнур Ахадов.

Ельнур Ахадов, срібний призер чемпіонату Європи з веслування: "Відколи прийшов на греблю готувався до цієї медалі. Ну більш зосереджено, цей рік з осені з вересня місяця. Дальше мрія – золото, теж хоча би на такому рівні".

І такі досягнення тернопільських веслувальників не поодинокі. Серед веслувальних шкіл України, а таких є 85, вихованці "Буревісника" стабільно входять у десятку кращих.

Богдан Балабан, директор Тернопільскої спортивної школи "Буревісник": "В нас з кожним роком все більше і більше дітей, які захищають честь нашої області і держави на міжнародних змаганнях. Взагалі в школі зараз нараховується з веслувальників це 115 дітей різного віку, які приймають участь".

Сягнути спортвних висот вихованцям спортшколи "Буревісник" допомагають п'ять тренерів і кожен із них уже виховав щонайменше чемпіона України. Пишаються тут і досягненнями на міжнародних змаганнях.

Володимир Гикавий, заступник начальника управління з питань фізичної культури і спорту Тернопільської ОДА: "Сьогоднішні виступи наших спортсменів на чемпіонаті Європи підтверджують те, що наші тренери володіють тими знаннями, які дозволяють нам сподіватися що ми будем мати спортсменів в збірній команді України, не тільки цих сьогоднішніх два, а й тих, яких сьогодні бачили на тренуванні".

Більше про Тернопільску школу "Буревісник", її життя і перемоги дізнайтеся у на каналі TV-4 у програмі "Більше спорту", в п'ятницю, 5 липня, відразу після "Провінційних вістей".

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here