Головна суспільство Юна мешканка Тернопільщини піднімає дух українців на “Євромайданах” у Києві та Тернополі

Юна мешканка Тернопільщини піднімає дух українців на “Євромайданах” у Києві та Тернополі

237

Юна мешканка Тернопільщини піднімає дух українців на "Євромайданах" у Києві та Тернополі. Катерина Шимків родом із Чорткова. А нещодавно співачка з Тернопільщини увійшла в півфінал "Євробачення-2014".

Катерина Шимків закінчила Тернопільське музичне училище імені Соломії Крушельницької, а зараз навчається у Києві в національному університеті культури і мистецтв. Катерина у своєму репертуарі вже має більше трьох десятків пісень. Нещодавно співачка взяла участь уконкурсі "Євробачення" і пройшла у півфінал.

Катерина Шимків, співачка: "Доля склалася так, що моя пісня пройшла у півфінал на "Євробаченні 2014". До фіналу доля не довела ще. Але я на цьому не здамся. Я буду знову і знову пробувати і надіюся на перемогу".

Катерина Шимків каже: коли була ще маленькою, попросила батьків записати її  в музичну школу. З тих пір дівчина жодного разу  не пошкодувала, що обрала для себе таку стежку.  Своїм співом Катерина підкорила серця людей на "Євромайдані" у Києві.

Катерина Шимків, співачка: "Була я на майдані з неділі на понеділок півтретьої ночі я виступала. Публіка просто неймовірна. Вони дуже гарно приймають, не дивлячись на те, що я із Тернополя, вони гарно мене сприйняли. Просто бачила те, що людям сподобалося. Потім я була ще одну ніч. Домовлене було, що я мала виступати, але так і не вийшло, бо був другий штурм на нас. І тому не получилося".

У планах дівчини – на досягнутому не зупинятися. Її чекають нові виступи, новорічні шоу. Виступила Катерина Шимків і перед тернопільською публікою. "Євромайдан" Тернополя тепло зустрів дівчину.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here