Головна допомога Юлії Прокопчук із Бережан потрібна допомога

Юлії Прокопчук із Бережан потрібна допомога

466

vlcsnap-2015-04-30-13h04m00s56Аби допомогти мешканці Бережан Юлії Прокопчук, у Тернополі організували футбольний турнір. У дівчини лікарі виявили онкозахворювання ступеня 3Б. Юлі вже зробили 5 операцій і призначили 6 курсів хіміотерапії. Дороговартісне лікування батькам дівчинки не під силу, відтак вони просять допомоги у небайдужих.

В Юлії Прокопчук лікарі виявили онко-захворювання ступення 3Б. Юля пройшла 5 операцій, втратила 30% ваги, а тепер їй призначили 6 курсів хіміотерапії. У дівчини: Лімфома Годжкіна з нодулярним склерозом.

– Юлія Прокопчук з Тернопільщини, зараз багато хто про неї чув, і хоче її допомогти. У неї 3Б стадія онкозахворювання. Вона вже перенесла 5 операцій і ще попереду 6 хіміотрерапій. Лікування вона проходить у Рівному. Я спілкувалась з її батьками, буває покращення буває погіршення наразі кошти її дуже потрібні, – розповідає заступник голови Тернопільського осередку МГО “Фундація Регіональних Ініціатив” Катерина Рудяк.

Аби зібрати гроші для лікування молодої і життєрадісної Юлі Прокопчук в Тернополі організували футбольний турнір .

– На даний момент зареєструвалося 19 команд. З них буде сформовано 6 груп. Переможці групи перейдуть в іншу стадію, де буде три групи по три команди. В іграх між собою перше, друге і будуть розігрувати призові місця. Ігри будуть проходити три дні в фізкультурно-оздоровчому комплексі, – каже представник обласної Федерації футболу Дмитро Андрієшин.

Допомогти Юлії Прокопчук може кожен. Телефон батька дівчини 067-910-30-16.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here