додому Новини Юлія Тимошенко у Зарваниці молилась за мир

Юлія Тимошенко у Зарваниці молилась за мир

521

vlcsnap-2014-10-23-18h27m34s109Переговори про мир в Україні потрібно проводити зовсім  в іншому форматі та на іншому рівні за участі США, Євросоюзу та Міжнародних організацій, так вважає лідер Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина” Юлія Тимошенко. Сьогодні вона побувала на Тернопільщині. В Марійському духовному центрі Зарваниця Юлія Тимошенко спільно з паломниками взяла участь в Літургії і молилася за мир і спокій в Україні.

– Сьогодні ми мали велике щастя в Зарваниці, в одному з святих місць України, помолитися за перемогу України, за щастя в Україні, за щастя кожної родини, за те, щоб в Україні нарешті наступив мир, стабільність, щоб ми мали можливість спокійно працювати, спокійно народжувати дітей, впевнено дивитися в майбутнє, – говорить лідер ВО “Батьківщина” Юлія Тимошенко.

Україні необхідний зовсім інший формат переговорів про мир. Про це Юлія Тимошенко заявила, виступаючи перед громадою в Чорткові.

– Я зверталася до нашого Президента з проханням поміняти формат переговорів, вийти з переговорів з ДНР і ЛНР і піднятись на зовсім інший рівень, де будуть США, ЄС, всі Міжнародні організації, плюс Україна. Тоді Кремль буде в тих переговорах слабким і нікчемним. А переговори ДНР і Кучма – це той формат капітуляції, який пропонують в Україні. Треба стати сильнішими і не віддати ні п’яді української землі, – каже Юлія Тимошенко.