Головна суспільство Ю. Луценко: “Антитерористична операція в Україні не досягла успіху, хоча і мала...

Ю. Луценко: “Антитерористична операція в Україні не досягла успіху, хоча і мала всі шанси на це в перші дні”

472

Антитерористична операція в Україні не досягла успіху, хоча і мала всі шанси на це в перші дні. Про це заявив лідер громадської ініціативи "Третя Українська Республіка"  Юрій Луценко, перебуваючи в Тернополі. Якщо АТО не досягло успіху через 4 години, або змінюють сили і засоби, або керівництво, або ж оголошують це військовою операцією.

– Антитерористична операція має початися з Верховної ради України. На моє глибоке переконання до тих пір, поки парламент буде давати виступати лідерам сепаратистів і навіть терористів, доти будемо мати справу не з окремим угрупуванням озброєних людей, а з захопленими брехнею і ненавистю до України головами мільйонів співвітчизників. Ми маємо не тільки звільняти приміщення, а ці голови і почати треба з того щоб закрити фонтан брехні, яка йде з Верховної ради, – розповідає лідер громадської ініціативи "Третя Українська Республіка" Юрій Луценко.

Обираючи Президента, українці обиратимуть ще й Верховного головнокомандувача збройних сил. Зовнішнє вторгнення, активність п'ятої колони, диверсійні групи, сепаратиська активність місцевого населення має отримати адекватну відповідь збройних сил України, каже Юрій Луценко.

– Тільки в Луганській області понад 5 тисяч озброєних бойовиків, це пів дивізії, кордон фактично в одному місці фактично прорваний, фактично маємо справу з озброєною армією. І відповідь на це має давати сучасна, озброєна, забезпечена, застрахована, українська армія. Її нема, – каже Юрій Луценко.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here