Головна Новини Європейський гороскоп на 2016 рік

Європейський гороскоп на 2016 рік

435

561a246e0a60d_emzizwyrkrifogga 1 qzuotvdb(2)Календарний 2016 рік буде проходити під покровом , бо перші його години Місяць перебуватиме у знакові Діви. Динаміка року буде відповідати цьому знакові. А це значить – вам краще буде щось спланувати, розрахувати, впорядкувати думки, прийти до спільного знаменника з партнерами. Рік вимагатиме напруженої праці, мудрої стратегії, логічного обґрунтування своїх можливостей.

День початку року – п”ятниця, передвихідний день, яким опікується Венера, а це говорить про те, що багатьом пощастить у знайомствах і коханні. А кінець 21 Місячної доби, коли стартує Новий рік, говорить, що нам потрібно бути сміливими, рішучими, хоробрими, завзятими і чутливими до ближніх. Вдалим рік буде для поїздок і мандрівок. Це рік вершника, який несеться під хмарами на колісниці, запряженій кількома конями. Рік воїна, Георгія, Перуна.

За характером це рік юнаків і юнок, в яких нуртує 16-літня енергія. За містикою – це рік 9 Стрільця Кентавра. Коня Таврів, коли інстинкти вирівнюються з розумом. Рік 4 затемнень, які відбудуться на початку весни і на початку осені. Сонячні затемнення відбудуться 9 березня і 1 вересня, а Місячні – 23 березня і 16 вересня.

За старослов”янським календарем від Трипілля 9 березня розпочнеться Новоліття 7524 під покровом Велеса і Дани. А за Зороастрійським календарем це буде рік Борчуна і почне він свою ходу 21 березня, в день весняного рівнодення під главенством планети.

Овен.
Все, що маєте зробити, старайтесь завершити до початку Нового року. Зустріньте його за власним смаком. Це рік червоного кольору – а це вам коронний покровитель. Вас очікують злети і підйоми, переміщення та інші заманливі інтриги. Це рік руху і активних, працьовитих, ціле направлених людей. Можете досягнути всього, чого бажаєте – все залежить від вас самих.

Телець.

Рік починається з вашого щасливого дня – п»ятниці. Прапор вам в руки – і ви вже лідер. Зможете все так переінакшити, що будете самі здивовані. Але маєте докласти до цього зусиль. Декому доведеться докорінно змінити свої принципи. Уважно, щоб не обпектись у квітні і грудні – в ці місяці не ризикуйте. Більше уваги близьким людям. Рік цікавих знайомств.

Близнята.

Як розпочнете різ з вітром і на швидкості – так він у вас і буде протікати.це рік молодечої енергії, юнацьких авантюр, мандрівок. Маєте остаточно вирішити з ким вам будувати своє майбутнє, як воно має виглядати і де ви маєте бути. Менше слухайте сторонніх настанов, особливо тих, хто захоче вас якимісь чином використати у власних цілях. Довіряйте, але перевіряйте. Цікавим періодом для вас буде кінець зими і перші два місяці весни, літо, а також від середини осені і до кінця року.

Рак.

Якщо ви готові до перемін і навіть з перешкодами – не гайте часу. Перешкоди долатимете легко, а справи йтимуть вперед. Тільки не сидіть, не мрійте – а беріться до справи. Далеких поїздок і на тривалий час планувати не варто. Фінансові справи ітимуть краще у другій половині року. Пильнуйте здоров»я в кінці зими і на початку літа. Будьте більш гнучкішими в стосунках з близькими і друзями.

Лев.

Фортуна дарує кохання, кар»єру і гроші. Роботи по вуха, часу обмаль, комусь доведеться протоптувати нові стежини, але впевненість ви відчуватимете у всіх діях і планах. Обережно у березні і липні, щоб з опалу не наробити клопоту. Багато представників цього знаку можуть розраховувати на визнання, славу, духовний ріст, щире кохання і повагу від близьких.

Діва.

Рік буде перемінним. Початок принесе чимало випробувань, неясностей у діях, а весна, окрім квітня, має бути спокійнішою. Все буде залежати від вашого настрою. Вам вдасться відкрити свою діяльність, вирішити кар»єрне питання і просунутись по службі. Зумійте правильно спланувати свій бюджет, а без грошей не залишитесь. Сугубо особисте вирішуйте влітку.

Терези.

Це по суті ваш рік. Вже спочатку року відчуєте його позитивний ритм. Хтось потішить цікавою і перспективною пропозицією, а комусь фортуна усміхнеться в кар»єрі, у виграші, а також в поїздках і покупках. Очікується додатковий заробіток і стороння допомога. Якщо особисті справи були в стані застою – то зрушаться з місця. Не допускайте застуд.

Скорпіон.

Динаміка року буде відповідати вашій природі. Як побудуєте плани – так вам буде і вестися. Початок року менш-більш стабільний, а вже у квітні відчуєте, що ви начебто щось не так робите. Але хвости, які вам залишив минулий рік, позакриваєте. Окрім цього, зможете знайти нові шляхи розвитку своєї справи, або просунутись в кар»єрному рості. Щось важливе вирішуйте у травні та липні. А в березні можна купувати коштовні речі.

Стрілець.

Рік розкриття власних можливостей та утвердження проектів. Але це за умови, що ви цього сильно захочете і будете пильними щодо своїх недоброзичливців, які захочуть вам зашкодити на початку весни, або в середині літа. Фінансові справи будуть складатися рівномірно – окрім того, що зможете придбати омріяну річ, вдасться подорожувати і відпочити. В сімейно- домашніх справах можливі конфлікти через поведінку молодших від вас членів сім»ї – це в кінці зими, або на початку весни.

Козеріг.

Архітекторами своєї долі будете ви самі. Але сконцентруйте свої сили на чомусь головному. Не розпорошуйтесь на щось дрібне і неперспективне. Власні сили і кошти без зайвих допомог і підтримки дадуть вам можливість зміцнити себе і свої позиції. У другій половині липня і впродовж серпня уникайте різних неточностей. Впродовж року знайдіть час для відпочинку.

Водолій.

Доля подарує шанс знайти своє гідне місце під сонцем багатьом тим, хто був розчарований і впав у розпач. Січень використайте для обдумування своїх стратегій і планів дій, а вже від своїх уродин приступайте до їх реалізації. Бо саме перша половина року задаватиме темп вашим справам. Собою займайтесь на початку осені. Кінець року вже ознаменується віддачею того, у що ви вклали свій хист і вміння.

Риби.

Зірки будуть прихильними для багатьох представників цього знаку. Певний перепочинок у справах зробіть у лютому. У багатьох виникне бажання кудись поїхати, змінити роботу, офіс, переінакшити форму своєї діяльності. Фінанси повинні бути стабільними – маєте обійтись без кредитів і позичок. В середині осені можливі непорозуміння в сім»ї, а тому не залишайте без уваги своїх близьких, живіть їхніми проблемами.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here