додому суспільство “Євромайдани” проходять у всьому світі

“Євромайдани” проходять у всьому світі

511

Акції солідарності з українцями, які виступають проти рішення призупинити процес підготовки до асоціації з Євросоюзом? відбулися у різних країнах світу. 24 листопада у столиці Австрії – Відні – понад сотню людей вийшли з плакатами за зближення України з Євросоюзом. Учасники акції протесту висловили свою підтримку українцям в Києві та інших українських містах і вимагали, щоб керівництво України виконало всі умови для підписання угоди про асоціацію з ЄС на саміті у Вільнюсі.

– Ці молоді люди прагнуть майбутнього. Разом –  ми сила! Разом – ми сила!

Учасники Євромайдану  в австрійській столиці Відні одразу після того, як акції протесту за євроінтеграцію України розпочалися у Києві організувалися через соціальні мережі і зібралися, аби висловити свою солідарність українцям і виступити проти рішення призупинити процес підготовки до асоціації з Євросоюзом.

– Хочу передати вітання всій Україні, особливо українцям у Києві, які відстоюють свою думку. Ми тут з Вами. Ми Вас підтримуємо. Україна – це Європа! Україна за вступ до Євросоюзу. Ми з Вами!

– Україна – це європейська країна не лише географічно, а й культурно і ментально. Ми є європейці, ми є працьовиті, культурні, приємні люди і ми заслуговуємо на краще життя. Ми шлемо їм привіт з Відня і кажемо, щоб вони не здавалися – все буде добре.

– Привіт Україно! Ми хочемо підтримати усіх, хто зараз в Києві на майдані. Ми хочемо висловити свою солідарність.

– Хочемо донести до нашої влади, що вони повинні підтримувати наші інтереси і захищати нас, ну ніяк не керувати нами.

Акції солідарності з українцями відбулися у всьому світі. В Кракові на акцію за зближення України з Євросоюзом вийшло понад 250 небайдужих. Йдучи вулицями міста вони співали пісню “Україна!” Тараса Петриненко. Підтримали українців і в польському Ополє, в британському Лондоні, Південній Кореї та Індії. Свої Євромайдани провели також Брюссель і Париж. Українці Вашингтона зібралися біля посольства України у США. На події скандували “Україна – це Європа!”. Один з найбільших діаспорських майданів зібрався в Чикаго. Там участь в акції взяли декілька сотень українців.