додому суспільство Євромайдан у Тернополі продовжує функціонувати

Євромайдан у Тернополі продовжує функціонувати

353

Євромайдан у Тернополі продовжує функціонувати. Сьогодні на головній площі міста активісти запланували два віче. Перше відбулося о 13 годині. Друге розпочнеться у 18. Тим часом організатори тернопільського Євромайдану продовжують записувати і відправляти охочих до Києва.

Формат майдану у Тернополі цього тижня дещо змінили. Людей вже не закликають стояти тут постійно, натомість скликаючи народні віче із 13 до 14 години.

Любомир Шимків, співорганізатор Євромайдану у Тернополі: "Чекали всі вівторка, тому що сьогодні мала бути Верховна рада, мали бути якісь прийняті рішення, всі надіялися що, можливо, буде там відставка уряду, але навіть не зібралися і перенесли на четвер".

Марія Чашка, член комітету національного спротиву в Тернополі: "Зараз майдан буде працювати у інформаційному більше режимі, тобто важливі події мають відбуватися. І щойно ми будемо отримувати якусь інформацію з Києва, ми відразу будемо повідомляти про це людям, і о 18 годині вечора ми просимо усіх прийти сюди, аби тут відбулося велилюдне віче,. У цей час відбудуться такі віче по всій Україні на майданах. Ми зрозуміємо, які події відбулися або не відбулися за день".

Тим часом організатори Євромайдану продовжують запис і відправку людей на Київ автобусами. Хто їде своїм транспортом і бере із собою охочих, має можливість компенсації грошей на пальне. Їхати у Київ, кажуть, потрібно не лише щоб просто постояти на майдані Незалежності.

Любомир Шимків, співорганізатор Євромайдану у Тернополі: "Найбільше в Києві потрібно волонтерів в службу харчування, в службу збору речей, в службу охорони. Тобто, ми закликаємо молодих людей, які активні, сильні, здорові, щоб вони зголошувалися і їхали в Київ. Там реально потрібна допомога".