додому надзвичайне “Євромайдан” у Києві продовжує поповнюватись. Чому українцям важливо бути у Європі?

“Євромайдан” у Києві продовжує поповнюватись. Чому українцям важливо бути у Європі?

460

Понад пітори тисячі українців зібрались зараз на Майдані Незалежності у Києві. Їх обурило рішення уряду України призупинити підготовку до підписання угоди про асоціацію із Євросоюзом. Тернополян до акції “Я обираю ЄС!” закликають долучитись завтра.

фото: Комментарии

Одним із ініціаторів зборів прихильників євроінтеграції став журналіст Мустафа Найєм, який на своїй сторінці у 

Фейсбуці написав: “Встречаемся в 22:30 под монументом Независимости. Одевайтесь тепло, берите зонтики, чай, кофе, хорошее настроение и друзей. Перепост всячески приветствуется!. Вже близько 23-ї  він написав, що на майдані близько 300 людей. Зараз там вже понад півтори тисячі, очевидці розповідають, що їх кількість збільшується.

Зібратись зараз на проспекті Свободи біля пам’ятника Шевченка закликають і у Львові. Планують таку акцію також у інших містах України. Тернополян запрошують долучитись до акції «Я обираю ЄС!» у п’ятницю, 22 листопада, о 12 годині на Театральному майдані.

Про те, яке майбутнє для України краще – Євросоюз чи Митний союз говорили на TV-4 у програмі “Межа правди” 19 листопада. Гостями програми був Анатолій Вихрущ та Василь Паразінський. На місцевому рівні ми обговорили куди хочуть комуністи, які переваги підписання угоди з ЄС, чому тернополянам важлива євроінтеграція та багато іншого – у записі ефіру.