Головна культура Євген Дудар презентував автобіографічну книгу “Роздуми легковажного”

Євген Дудар презентував автобіографічну книгу “Роздуми легковажного”

454

Євген Дудар – письменник-гуморист з Озерної, що на Тернопільщині, презентував автобіографічну книгу "Роздуми легковажного". Хоча після подій на майдані, каже, його гумор переріс в сатиру, проте "Роздуми…" – зовсім не смішні. У книзі його спогади, думки, та ціле життя.

Послухати Євгена Дудара прийшов повен зал – від великого до малого. В Українському домі "Перемога" він презентував свою автобіографічну книгу "Роздуми легковажного" із підзаголовком "Фрагменти з життя маленького українця".

– Мене часто приймали як легковажного письменника. Письменники, знаєте, такі бувають, як оті, що пишуть романи, такі нудні, довгі, важкі – то це дуже серйозний письменник. Той поет, який закликає, вчора закликав Леніна любити, сьогодні закликає Бандеру любити, розумієте. То це вважають, що це правильний поет. А сатирик – він всіх кусає. Або з всіх сміється, – розповідає письменник Євген Дудар.

Книга для нього, гумориста та сатирика, каже, своєрідна. Тут всі спогади та роздуми – чиста правда.

– Це моє життя. Ну не все, частково. Тому що якби я все почав описувати – з ким я цілувався, чи хто мене бив, чи з ким я воював – то, очевидно, не вистачило б такого розміру, – каже письменник.

Якщо у "Роздумах легковажного" і є гумор – то це гумор життя, якщо є трагедія чи сатира – їх автор пережив і сам. Придбати книгу Євгена Дудара можна у тернопільських книгарнях. Інтерв'ю ж із ним дивіться через тиждень у програмі "Погляд зблизька".

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here